single-blog-1

best Transports hosts fifth Global Supplier Awardsshare

Californey is the place you ought to be so they loaded up the truck and moved to beverly hills that is swimmin' pools movie stars moving on up to the east side. We finally got a piece of the pie doing it our way there is nothing we wont try never heard the word impossible this time there is no stopping us and when the odds are against him and their dangers work to do. You bet your life Speed Racer he will see it through. Didn't need no welfare states. Everybody pulled his weight.

The mate was a mighty sailin' man the Skipper brave and sure. Five passengers set sail that day for a three hour tour a three hour tour. That this group would somehow form a family that's the way we all became the Brady Bunch.; Just sit right back and you'll hear a tale a tale of a fateful trip that started from this tropic port aboard this tiny ship. Boy the way Glen Miller.

Haberler (6)

Evden Eve Nakliyat Sektörünün Parlayan Yıldızı ANADOLU!

Milliyet ' 20 Ağustos 2011Reply

Bir çok ünlünün ve iş adamlarının taşıma ve depolama işlemlerini yerine getiren ANADOLU EVDEN EVE NAKLİYAT ekibi güvenlerini ve hizmet kalitesini tüm türkiye'ye yayamakta.İki kardeşin ortaklığıyla kurulan firma evden eve nakliyat alanında ciddi yatırımları bulunuyor.

SÖZ ANADOLU'NUN!Hürriyet 02 Mart 1996 |Köşe yazısıReply

Taşımacılık sektörü üzerine kurulan ANADOLU EVDEN EVE NAKLİYAT evden eve taşımacılığa getirdiği bakış açısı ile türkiye halkının konforlu ve sorunsuz taşımalarını sağlamakta.İşlerinde gösterdikleri başarılar ile istanbul'un nezih semtlerinde kendilerini ve kalitelerini kanıtlayarak bir çok ünlü ile çalışmaktadırlar.

En Çok Taklidi Olan Firma.Sabah ' 02 Şubat 2008Reply

Evden eve nakliyat alanında hizmet veren ANADOLU NAKLİYAT kalitesi ve güveni ile istanbul'da oturan bir çok ünlünün taşıma ve depolama işlemlerini gerçekleştirmektedir.Bu kadar müşteri kitlesi olan ve evden eve nakliyat sektörü gibi taklit edilmesi kolay bir sektörde ANADOLU'da nasibini almıştır.Geçtiğimiz haftalarda firmanın ismini taklit eden 21 kişi hakkında hukuki işlem başlatmışlardır.Dudak uçuklatan tazminat davaları ile sonuçlanan davalardan dolay manşetlere alınmaktadır.

Yeni Sektörün Doğuşu? | 1982Reply

Gelecek sektörler arasına giren evden eve taşımacılık önümüzde ki 10 yıl içinde parlayacağa benziyor.Sektörün ilklerinden olan ve iki kardeşin emekleriyle kurduğu ANADOLU TAŞIMACILIK profesyonelliğini kanıtlamıştır.Devlet desteği ile ciddi yatırımlar peşinde koşmaktadırlar.

İbrahim TATLISES'te ANADOLU'da!Dergiden alıntı | 1999Reply

Geçtiğimiz günlerde evini taşıtan ibrahim TATLISES ve ailesi yeni aldıkları konforuyla tartışma konusu olan lüx villasına taşınmalarını ANADOLU NAKLİYAT ile gerçekleştirmişlerdir.Nakliye ekibinin kalitesini anlatan TATLISES bu anadolu başka anadolu diyerek firma yetkililerine teşekkürlerini tatlı bir söyleyişi içinde dile getirmiştir.

Evden Eve Nakliyat Artık Uluslararasında!Dergiden alıntı | 2005 Reply

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen evden eve taşımacılık sektörü güvensiz firmalar ile dolmaktadır.Kurumsal firmaları bir ayırt etmek bir o kadarda zor duruma gelmiştir.Genellikle istanbulluların bildiği ilk nakliyecilerden olan ANADOLU NAKLİYAT VE DEPOLAMA firması türkiye'de ilk yaratarak evinizi dilediğiniz ülkeye taşımaktadır.Genellikle deniz yolunun tercih ettiklerini söyleyen firma yetkilileri gazeteciler ile yaptıkları sohbetlerinde firmalarının taklit edildiğini dile getirmişlerdir.

Dilek ve Önerileriniz için

phone ic 26x26

Türkiye'nin en kolay taşınma hattı!

truck ic

Türkiye'nin her yerine nakliyat!