EVDEN EVE NAKLİYAT | EŞYA DEPOLAMA

1987'den beri evden eve taşımacılık ve depolama alanında hizmet veren firmamız her gün yeni bir gelecek inşaa ederek kocaman bir aile olmuştur.Taşımacılık alanında 1967 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız hizmet verdiği her saniyenin gelecekte güçlü bir aile olacağını düşünerek ,müşterilerimizin gözünde her zaman çözüm odaklı ve güler yüzlü nakliyeci ünvanını kazanmıştır.Bu ünvanları kazanmak ciddi bir çalışma potansiyeli gerektirir tabi güvende.Türkiye geneline bakılınca nakliye işiyle uğraşan bir çok firma görülüyor.Peki bunların kaçı yetki belgelerine sahip veya kaçı kurumsal firma ?

Kısaca özetleyelim türkiye genelinde tamamıyla kamu kurumlarından alınan belgeli 25 nakliye firması bulunmaktadır.Bu konuda gerekli hassasiyetleri göz önünde bulundurarak müşterilerimizin daha kaliteli ve kurumsal hizmet almasını hedeflemekteyiz.Çalışma ilkelerimiz müşterilerimiz doğrultusunda şekil almış ve güleryüzlü taşımacılık sunmaktayız.Eşyaların bir yerden başka bir yere nakledilmesi zorlu bir süreç olsa da Anadolu'da herşey çok kolay.

BELGELERİMİZ

DİKKAT!! Firmamız taklit edilmektedir.

offer-image
offer-image

Firmamızın kalitesi ve ismi defalarca korsan şahıslar tarafından taklit edilmektedir. Gerekli hukuki işlemler başlatılarak korsan şahıslar kapatılmaktadır. ANADOLU NAKLİYAT denildiğinde lütfen gerekli belgeleri isteyiniz...

DEĞERLERİMİZ

Taşımacılık alanında her zaman yenilikçi lider olan şirketimiz taşınmaları tamamen çevre dostu ilkesine bağlı kalarak yapmaktadır.Kullanılan ambalaj materyalleri eşyaların daha sağlam taşınması için kalın ve doğada çözünmesi zor olan materyallerdir.Çevre kirliliğinin önüne geçmek için devlet onaylı geri dönüşüm tesislerine gönderilmektedir.

Anadolu Nakliyattan bir ilk daha!

Bizimle taşınma veya depolama işlemlerini gerçekleştiren her müşterimiz adına bir fidan dikilmektedir.

deliveries-icon

TAŞIMACILIKTA İLK ADIMLAR

deliveries-icon

İLK EVDEN EVE NAKLİYAT

deliveries-icon

SİRKECİ'DE İKİNCİ OFİS

deliveries-icon

TÜRKİYE'DE İLK ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

TAŞINMAK ANADOLU İLE ÇOK KOLAY!

Taşımacılıkta ve depolamada teknolojinin bütün kollarından faydalanarak taşınmayı kolaylaştırdık.

values-1

7/24 KESİNTİSİZ TAŞIMACILIK.

 

values-2

BİLGİSAYAR VE MOBİL DESTEKLİ UYGULAMALARIMIZ İLE EŞYALARINIZ HERZAMAN YANINIZDA

 

values-3

HER İŞ BİTİMİ GÜLERYÜZLÜ MÜŞTERİLER