Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri destek ekibimize telefon ve mail olarak en çok sorulan soruları derledik ve cevapladık! Eğer bir sorunuz veya talebiniz varsa hemen destek alabilirsiniz!

Evden eve nakliyat işleminizde sıfır ambalaj malzemesi mi kullanıyorsunuz?

Pandemi öncesi uzun süreli ambalaj ürünlerini 3 aylık periyotlar ile değiştirmekteydik. Malesef pandemi dolayısıyla aldığımız en hassas tedbirlerden biri de kolay çözümlenebilir ve günlük ambalaj ürünü kullanmaya başladık. Fakat kullandığımız bu ambalaj ürünleri dayanıklı ve sağlam tek sorunumuz günlük değiştirmek.

Eşya depolama hizmeti veriyor musunuz?

Uzun yıllardır eşya depolama hizmeti veriyoruz. Gelişen teknoloji ve değişen çağımız ile birlikte depolarımızda değişti. Pool ve oda sistemli olarak eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal taşıma hizmeti veriyor musunuz?

Markamızın varoluş sebeplerinden biri de kurumsal hizmet vermek! Eğitimli personel, son model çevre dostu araçlar ve kolay dönüştürebilir materyallerimiz ile her zerresinde kurumsal hizmet vermekteyiz.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetiniz var mı?

Şehirler arası evden eve nakliyatta oluşturduğumuz ağ ile türkiye’nin lider şehirler arası nakliyat firmasıyız diyebiliriz. Genel olarak türkiye’nin her ilinde mutlaka bir ANADOLU Nakliyat ile taşınan müşterimiz vardır.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?