Silivri evden eve nakliyat ve özenle gerçekleştirilen ofis taşıma işlemleriniz için ilk tercihiniz profesyonel nakliye hizmeti sunan firmamız olmalıdır. Türkiye’nin en geniş hizmet ağına sahip olma unvanını taşıyan Anadolu Nakliyat ile tüm ev ve ofis eşyalarınız yurdun dört bir tarafına itina ile taşınmaktadır. Kurumsal kimliği gereği en kaliteli hizmeti sunan firmamız; uygun fiyat avantajları, profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ve 7/24 boyunca ulaşılabilirliği ile yıllardır sektör tecrübesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Silivri Güvenilir Evden Eve Taşımacılık

Silivri ve çevresinde güvenilir evden eve taşımacılığın ilk adresi olan Silivri evden eve nakliyat ile tüm eşyalarınız güvenli şekilde nakledilir. İster şehir içi, ister şehirlerarası ev ve ofis taşımacılığı sırasında sigortalı taşıma uygulamamız sayesinde içiniz rahat olarak eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu sigortalı evden eve nakliyat avantajından yararlanmak için 7/24 boyunca 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizin alınmasının hemen ardından kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlanmakta ve firmamızın ücretsiz olarak sağladığı ekspertiz hizmeti için adresinize uzman ekibimiz yönlendirilmektedir.

Silivri Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Anadolu Nakliyat grubu üyesi olan firmamız, evden eve taşımacılık ve ofis taşıma işlemleri sırasında birçok hizmeti kolektif olarak sunmaktadır. Silivri evden eve nakliyat, müşteri odaklı çalışma prensibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile diğer nakliyat firmaları arasından sıyrılmakta ve hizmetlerinin kalitesi sonucu nakliyat arayışındaki ilk tercihtir. Silivri evden eve taşımacılığı diğer firmalardan farklı kılan İstanbul evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz şunlardır:

  • Taşıması yapılacak ev ve ofis eşyalarının tespiti ve için ücretsiz ekspertiz hizmeti
  • Silivri nakliyat ambalaj temini ile eşya toplama ve paketleme
  • Silivri nakliyat asansörlü eşya taşıma
  • Silivri nakliyat sigortalı eşya taşıma
  • Silivri nakliyat sertifikalı marangoz hizmeti
  • Silivri nakliyat eşya depolama
  • Silivri nakliyat sigortalı villa taşıma
  • Silivri şehirlerarası evden eve nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat, Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Yeni bir eve taşınılacağı zaman ya da ofis taşımalarında, hem gerekli ambalajları temin etme hem de eşyaları paketleme uzun bir süre almaktadır. Oldukça stresli ve yorucu geçen bu süreci, müşterilerimiz için kısaltıyor ve işlerini kolaylaştırıyoruz. Silivri nakliyatın her biri alanında uzman olan eşya toplama ve paketleme ekibi ile artık bunlar çok kolay. Ekibimiz tüm eşyalar için ayrı ayrı ambalajları tedarik etmekte ve uygun ambalaj malzemeleri ile paketlemesini yapmaktadır.

Yine müşterilerimiz için sıkıntı yaratan bir başka konu ise evden eve nakliyat ve ofis taşıma sırasında mobilyalar ile beyaz eşyaların sökülmesi ve yeniden kurulumudur. Yanlış şekilde demonte edilen mobilyaların zarar görme riski oldukça yüksektir ve eşyalar hasar alarak kullanılamaz hale gelebilir. Bu durumla karşı karşıya kalmamanız için Silivri evden eve taşımacılığın sertifikalı marangoz hizmetini de sunuyoruz. Nakliyat başlamadan önce hepsi işinde uzman olan marangoz ekibi adresinizde hazır bulunarak sökülmesi gereken tüm eşya ve mobilyaları hazırlar ve nakliyata hazır hale getirir. Aynı şekilde eşyaların yeni adrese ulaştırılmasının ardından yeniden kurulumları da itina ile gerçekleştirilmektedir. Rahat bir ev taşıma deneyimi yaşamak ve Silivri nakliyat eşya paketleme ile marangoz hizmetinden yararlanmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Silivri Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Silivri evden eve sigortalı eşya taşıma sistemi son zamanlarda mutlaka uygulanması gereken bir evden eve nakliyat hizmeti haline gelmiştir. Ev ve ofis eşyalarının güvenli ve konforlu bir şekilde taşındığından emin olmak için sizlerde Silivri sigortalı eşya taşıma hizmetini tercih etmelisiniz. Firmamız, Silivri’de bulunan 35 mahalle arasındaki evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma, villa taşıma ve parça eşya taşıma işlemlerinin tamamını sigortalı olarak yapmaktadır. Nakliyat öncesinde firmamız tarafından sağlanan ücretsiz ekspertiz hizmeti sırasında taşınacak olan eşyalar belirlenir ve hazırlanan sigorta poliçesine dahil edilir. Sigorta sözleşmesinin her iki tarafça imzalanması ile başlayan bu süreç eşyaların yeni adresine teslim edilmesine kadar geçerlidir. Müşterilerimizin mağdur olmaması ve çıkarlarının korunması amacıyla yapılan Silivri sigortalı taşıma ile nakliyat esnasında eşyalarda oluşabilecek kayıp ve kırılmalarda tüm maddi kayıpları firmamız karşılamaktadır.

Silivri Eşya Depolama

Günümüzde, tadilat veya uzun süre şehir dışında ikamet edecek olmak gibi birçok sebepten dolayı kullanılmayan eşyalar için eşya depolama ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Silivri eşya depolama alanları sayesinde bundan böyle güvenilir bir depo aramaya ihtiyacınız kalmıyor. Firmamızın sunmuş olduğu eşya depolama hizmetini dilerseniz ev ve ofis eşyaları, dilerseniz de az miktardaki parça eşyalar için kullanabilirsiniz. Şehrin en güvenli alanlarında kurulu olan depolarımız 7/24 boyunca kamera sistemi ile izlenmekte ve özel güvenlik görevlileri tarafından denetlenmektedir. Silivri eşya depolarında tüm eşyalarınız hijyenik ve rutin bakımı yapılan odalarda muhafaza edilir. Silivri ve İstanbul’un diğer ilçelerinde ev veya ofis eşyası depolamanız gerektiğinde firmamızla iletişime geçebilir ve en uygun fiyat teklifleri ile bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?