Adalar evden eve nakliyat ile en kaliteli nakliye hizmeti kısa sürede ve tüm prosedürler kolayca çözümlenerek eşyalarınız taşınır. İstanbul şehir içi evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyatın yanı sıra Kınalıada, Büyükada, Burgazada, Yassıada, Kaşık, Heybeliada ve Sedef adasına da taşımacılık hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda bu adalarda ikamet eden müşterilerimizin ada içerisinde villa taşıma, ofis ve işyeri taşıma ve parça eşya taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un en köklü firmalarından biri olan Anadolu Nakliyat güvencesi ile ev eşyalarınızın Adalar evden eve nakliyat firması ile taşınması sizlerin menfaatine olmaktadır. Sigortalı olarak yaptığımız nakliyat işleminde en uygun fiyat avantajları ve size özel sunduğumuz diğer hizmetlerden faydalanmak için 444 6 771 çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Güvenli Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Anadolu Nakliyat faaliyete geçtiği ilk günden bu yana kurumsallaşmış ve ev ile ofis taşıma alanında ilk tercih edilen firmalar arasındadır. İstanbul’un tüm ilçelerinden Adalar’a ev ve ofis taşıması eşyaların sigortası yapılarak güvenli şekilde yapılır. Adalar’a yönelik evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlemleri şehir içi taşımacılığa nazaran biraz farklı prosedürler içerir. Eşyalar Adalar’dan herhangi birine çıkarma vapuru ile taşınacağı için mutlaka nakliye yapılmasına karar verilen günden en aza birkaç gün öncesi için gün alınmalıdır. Firmamızın ücretsiz olarak sağladığı ekspertiz hizmeti ile size özel bir taşıma planı oluşturulur ve bu plana göre ilerleyen süreç sayesine nakliyatınız sorunsuz olarak tamamlanır. Çıkarma vapurundan uygun tarihte alınan randevunun bir gün öncesi uzman ekibimiz adresinize gelerek eşyaların paketlenmesini tamamlar ve nakliye aracımıza yükler. Taşımanın gerçekleşeceği sabahta ise, çıkarma vapuru ile Adalara geçilerek ev veya ofis eşyaları yeni adresine teslim edilir.

Adalar Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Adalar evden eve nakliyat işlemleri firmamızın profesyonel ekibi ve son model teknik donanımları ile hızlı biçimde gerçekleşir. Ev taşımaya karar vermenizin ardından eksper tarafından belirlenmiş olan eşyalar öncelikle sigorta kapsamına alınması sağlanır. Bu işlem için firmamız tarafından bir sözleşme hazırlanır ve karşılıklı olarak imzalanarak Adalar evden eve sigortalı taşıma süreci başlatılır. Eşyaların güvenliği ve müşterilerin mağdur olmasını engellemeye yönelik olan sigortalı taşıma ile nakliyat sizler için bir avantajdır. Evden eve taşımacılık sırasında firma araştırması yapılırken mutlaka bu durum göz önüne alınmalı ve sigortasız taşıma yapan firmalara itibar edilmemelidir. Sigortalı taşıma sistemi ile nakliyat tamamlanana dek tüm ev ve ofis eşyalarınız güvencemiz altına alınır ve herhangi bir hasar ya da kaybolma durumunda maddi zararınız tarafımızdan karşılanır.

Adalar Ofis Taşıma

Adalar ofis taşıma işlemleriniz için de ilk tercihiniz, üstün kalite hizmetlerini profesyonel şekilde gerçekleştiren firmamız olmalıdır. Adalar ofis taşıma sırasında da tıpkı evden eve nakliyat sırasında olduğu gibi tüm ofis eşyalarınız sigorta kapsamına alınır. Uzman personelimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilen işlemler arasında, ambalaj temini, eşya paketleme ve sertifikalı marangoz hizmeti yer alır. Ofis taşıma için belirlenen tarihte adresinize gelen ekibimiz tarafından öncelikle mobilya ve diğer elektronik cihazlar ile mesleki cihazların sökümü gerçekleşir. Daha önceden sizin için temin ettiğimiz ambalajlar ile eşyalar en doğru biçimde paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir. Firmamız tarafından tedarik edilen bu ambalajların tamamı birinci kalite malzemeden oluşan çift kat sarmaya uygun pat pat naylon, streç, koli ve kendi ürünümüz olan andboxlardan oluşur. Ofis eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden Adalara taşınması için firmamızla iletişime geçebilir, Adalara geçiş ile ilgili prosedürler ile ücret hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kınalıada Evden Eve Nakliyat

Kınalıada evden eve nakliyat için en hızlı ve güvenilir nakliye hizmetini sunuyoruz. Ev ya da ofis eşyalarınızın Kınalıada’ya taşınması için gereken resmi işlemleri ve çıkarma vapuru ile ilgili alınması gereken randevu ile firmamız bizzat ilgileniyor. Sadece haftalık taşımanın mümkün olduğu Kınalıada yönünde eşya nakliyatı sadece hafta içi gerçekleşmektedir. Adresinizde mobilya sökümü, eşyaların paketlenmesi ve nakliye aracına yüklenmesinin hemen ardından ertesi gün eşyalarınız sigortalı olarak Adalara geçerek yeni adresine teslimatı yapılır.

Büyükada Evden Eve Nakliyat

Büyükada evden eve nakliyat ile tüm ev ve ofis eşyalarınız kusursuz olarak ve sigortaları yapılmış şekilde yeni adresine taşınır. Büyükada’ya geçiş için gerekli olan tüm resmi işlemler firmamız tarafından gerçekleştirilir ve bu süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadan nakliyatınız tamamlanır. Büyükada yönünde parça eşya taşıma veya tüm ev eşyasının nakli için Adalar evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Heybeliada Evden Eve Nakliyat

Heybeliada evden eve nakliyat ihtiyacınıza da, firmamız profesyonel ekibi ile cevap vermekte ve taşınma sorunuza çözüm ortağı olmaktadır. Diğer tüm Adalar evden eve taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi uzman eksperlerimiz tarafından hazırlanan taşıma planına göre hareket ederek eşya taşımayı tamamlıyoruz. Adaya geçiş için gerekli resmi yazışmalar firmamız tarafından yapılır ve sorunsuz olarak nakliyat gerçekleştirilir.

Adalar Arası Nakliye Yapılıyor mu?

Adalar arası taşınmak mümkün, fakat feribot saatlerine yetişilemediği için ilk gün bulunduğunuz adadan eşyalar yüklenip karşı iskeleye geçmektedir. ertesi günde taşınacağınız adaya kamyon geçmektedir.

Adalar Arabalı Feribot Kamyon Ücreti Ne Kadar?

Adalar arabalı feribot fiyatları kamyonlar için 650₺’ den başlamaktadır ve ekstra olarak işgal bedeli alınmaktadır. Bununla birlikte kamyon ebatı büyüdükçe fiyat artmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?