Kadıköy mahalleleri, İstanbul’un en çok tercih edilen bölgeleri arasında yer alır. Özellikle Anadolu Yakası’nda yaşamın içinde yer almak isteyenler bu bölgeleri seçer. Acıbadem ve Kozyatağı bunlardan biridir. Bu yazımızda da Kadıköy Bostancı evden eve nakliyat konusuna değineceğiz.

Kadıköy ilçesinin önemli ve nezih mahallelerinden biri olan Bostancı, insanların önemli bir tercihi haline geliyor. Nüfus yoğunluğunun nispeten iyi olduğu bir bölge ve sahili ile dikkat çekiyor. Bu bölgede taşınma için tercihiniz ise ilk olarak Anadolu Nakliye olabilir.

Ev taşınmanın zor olduğu bir zaman diliminde Anadolu Nakliye isteklerinize karşılık verir. Kadıköy Bostancı ev taşıma işleminde direkt ekiplerden destek almak gereklidir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bostancı Evden Eve Nakliyat Ofisiniz Nerede?

Yalı yolu sokak no:32/D (Bostancı gösteri merkezinin karşı sokağı, Bostancı aile sağlığı merkezinin yan sokağı) adresinde hizmet vermekteyiz.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

2023 son çeyrek itibari ile yükselen giderler doğrultusunda şirketimiz artış yapmamaktadır. ortalama bir nakliye operasyonunun başlama maliyeti 6.000 ₺ den başlamaktadır. Eşya miktarı, iki nokta arasındaki mesafe, personel ihtiyacı, ambalaj ürünleri miktarı ve dış cephe asansör fiyatları arttıkça nakliye ücreti de artmaktadır.

Bostancı’da Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyor musunuz?

Evet! Şehirler arası taşınmalarda operasyon sürecini başından sonuna kadar yönetecek olan personelimiz taşınma sürecinden önce ve sonrası iletişimi koparmamakta ve destek ekibim her zaman bir telefon kadar yakınınızda olacak.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalı?

Bu konuda şirketimizin gizlilik politikaları gereğince cevaplarımız sınırlı olsa da bir kaç cümleyle yanıtlamak isterim. Bostancı evden eve nakliyat hizmetinde ilk başta bostancı evden eve nakliyat sürecini yönetecek operasyon yöneticisine ihtiyaç vardır. Operasyon yönetici, sizin tüm istekleriniz ve çalışma sistemimiz harmanlayarak size uygun olan taşıma stilini ortaya koyacaktır. Daha kurumsal, Daha profesyonel!

Bostancı evden eve nakliyat aşamasında yapılması gerekenler

Eve taşınmanın hayattaki en stresli olaylardan biri olduğu inkar edilemez. Kadıköy Bostancı evden eve nakliyat için taşınma günü karmaşık duygularla gelir. Birçoğu ‘stressiz taşınmanın’ neredeyse imkansız olduğunu düşünür, ancak genel olarak taşınma sürecini çok daha az stresli hale getirmek için yapabileceğiniz pek çok şey vardır. 

Çoğu zaman, bir taşınmayı planlarken, insanlar eski yerlerinden taşınırken işleri kendileri için nasıl kolaylaştırabileceklerini uzun süre düşünürler. Ancak yeni evlerine yerleşmeyi pek düşünmezler. A’dan B’ye tüm kolilerini alması için bir nakliye firması ayarlayabilirler. Bunun taşınma deneyimi üzerinde önemli bir etkisi olacaktır. Fakat nakliyeciler gittikten sonra hala yapacak çok iş vardır. Bu nedenle, bir hareketin son bölümünü daha az stresli hale getirmeye yardımcı olmak için aşağıda bazı yararlı ipuçları verilmiştir. Şimdi Kadıköy Bostancı evden eve nakliye gibi seçeneklerde yapılması gerenkenlere daha detaylı şekilde göz atalım.

Paket açma hizmeti kullanın 

Pek çok insan gerçekten bir paket açma hizmeti için rezervasyon yaptırabileceğinizin farkında değil. Bir nakliye firmasının sunduğu farklı paketleme hizmetleri arasında, deneyimli bir taşıma ekibinin kolilerinizi açmanıza yardımcı olabileceği kısmen veya tamamen paket açma hizmetine sahip olmaları muhtemeldir. Bu, sürecin yerleşmesini çok daha hızlı, daha kolay ve daha az stresli hale getirebilir.

Paketlediğiniz her bir kutuyu etiketleyin

Kutularınızı kendiniz paketliyor veya bir paketleme servisi kullanıyorsanız, her zaman kutuları etiketlediğinizden emin olun. Bu, nakliye firmasının yeni evinizde hangi odalara hangi kutuları koymaları gerektiğini bilmesine yardımcı olur ve siz de kutuları çıkarma zahmetine girmezsiniz. Hareketiniz için bir sayı veya renk kodu sistemi kullanmanız, işleri daha kolay hale getirecektir. 

Temizlik ürünleri stoklayın 

İnsanların çoğu taşındıkları mülkü temizlerken, yeni evinizin lekesiz olacağının garantisi yoktur, bu nedenle taşınırken elinizin altında çeşitli temizlik ürünleri olduğundan emin olun. Paketi açmaya başlamadan önce her odayı temizleyin, bu da o akşam temiz bir evde dinlenmenizi sağlar. 

Nakliye firmasının yönlendirmesini sağlayın 

Taşınma gününde, taşınmanın sorunsuz ilerlemesini sağlamak için aynı anda birden fazla yerde olmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak işleri kendiniz için kolaylaştırabilirsiniz. Bir arkadaşınızdan veya aile üyenizden taşınma firmasını yönlendirmesi için yeni mülkünüzde olmasını isteyin, böylece onlar ilk seferde kutuların ve mobilya parçalarının doğru odalara konmasını sağlayabileceklerdir. 

Gıda temellerini unutma 

Ev taşımak zor bir iştir ve taşınma gününde yiyip içtiğinizden emin olmanız gerekir. Hâlâ taşımanız gereken kutularınız varken kimsenin mağazaya gitmesi gerekmesini önlemek için, gün boyunca içebileceğiniz soğuk bir kutu atıştırmalık ve içecek hazırlayın. Bir fincan çay ve kahve içebilmek için su ısıtıcınızın da nerede olduğunu bildiğinizden emin olmak isteyebilirsiniz. 

Mobilya cıvatalarını, vidalarını ve bağlantılarını el altında bulundurun 

Mobilya parçalarını söktüğünüzde, her zaman lekeleri, vidaları ve diğer sabitleyicileri aynı yerde tuttuğunuzdan emin olun. İdeal olarak, her bir mobilya parçasından tam olarak ne çıkardığınızı bilmek için bunları etiketli torbalara koyun. Bu, yeni evinizdeki mobilyaları yeniden monte etmeyi çok daha kolay hale getirecek ve ihtiyacınız olan her şeyi bulmaya çalışmakla uğraşmayacaksınız. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?