İstanbul içinde taşınma süreci biraz daha stresli olabilmektedir. İnsanlar İstanbul’dan başka bir şehre göç ederken daha rahat olabiliyor. Örneğin, İstanbul Trabzon evden eve nakliyat ya da İstanbul Konya evden eve nakliyat aşaması daha az stresle gerçekleşir. Fakat İstanbul içinde bu durum farklı olur. Kadıköy Acıbadem evden eve nakliyat gibi birçok ilçe ve mahalle için karmaşık durum söz konusudur.

İstanbul’da trafik ve nüfus yoğunluğunun bir hayli fazla olması tüm sektörleri başlı başına etkiliyor. Özellikle de taşınma işini yapan işletmeler ve ev sahiplerini daha zorlu görevler bekliyor. Hatta Anadolu ve Avrupa Yakası için iki taraflı taşınma neredeyse şehirler arası kadar bir zamana denk gelebilir.

Taşınma esnasında bu ve buna benzer tedirginlikleri yaşamamak adına yapılabilecek en güzel aşama ise iyi bir nakliye firması ile anlaşmak. Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında hizmet veren Anadolu Nakliye, bir telefon kadar uzağınızda. Ev taşıma işlemlerini profesyonel ekipleriyle beraber yürüten şirket, yıllardır yaptığı işi sürdürüyor. Deneyimli evden eve nakliyat şirketi seçmenin en büyük avantajı ise, işinin ehli olmasıdır.

Kadıköy Acıbadem evden eve nakliyat aşaması

İstanbul’da bir ilçe ve mahalleden taşınmak ya da göç etmek zor olduğunu büyük çoğunluk tahmin etmektedir. Trafik yoğunluğunun yanı sıra dar sokaklar ve eski yapıların olması da dezavantaj sağlar. Binaların esik olmasıyla beraber asansör bulunmaması ya da kapıların dar ve küçük olması gibi etkenleri de unutmamak gerekir.

Kadıköy Acıbadem evden eve nakliyat konusunda biraz daha iyi olabilir. Yeni bir yerleşim yeri olarak görülen Acıbadem’e taşınacak olan avantajlıdır. Fakat buradan göç edecek olan İstanbullu, için Anadolu Nakliye farklı çözüm yolları sunabilmektedir.

Kadıköy Acıbadem ev taşıma nakliyat esnasında en önemlisi bina içinde yerleşim yapabilmektir. Bu konuda Anadolu Nakliye, asansörlü nakliye hizmeti sunmaktadır. Binanın eski olması ya da içinin yeterince geniş olmaması gibi sorunlar çözülür. Yüksek katlı bir daireye taşınırken asansörlü nakliye hizmeti, bu aşamada devreye girer.

Kadıköy Acıbadem evden eve nakliye fiyatları; asansör hizmeti ile gözünü korkutabilir. Fakat Kadıköy Acıbadem evden eve nakliyat fiyatları günümüz koşulları göz alındığında normal bir maddiyat olarak gözükecektir.

Kadıköy Acıbadem evden eve nakliyat ya da başka ilçe/mahalle için yapacağınız ilk taşınma işleminde muhakkak yardım almalısınız. Ev taşıma fiyatları gözünüzü korkutmamalı. Kendi başınıza yapacağınız taşınma daha sonrasında maddi olarak çok fazla zarar açabilir. Çünkü nakliye firmaları, taşınma esnasında hasarlara karşı sigorta hizmeti de sunuyor. Şimdi kısaca taşınma hakkında daha fazla bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken konulara göz atalım.

Ev taşınma süreci ve yapılması gerekenler

Evden taşınma ya da eve taşınma süreci inanılmaz derecede stresli olabilir. Yapacak çok önemli işiniz olacaktır. Temel belgeleri imzalamak ve yeni hizmetler ayarlamak arasında, eşyalarınızı toplamaya başlamanız gerekecek. Bu başlı başına devasa bir görev olabilir. Bu Kadıköy Acıbadem evden eve nakliyat gibi kısa bir mesafe içinde hemen hemen geçerlidir.

Taşınmadan önceki yoğun dönemde pek çok insanın farklı işler yapmayı unutması şaşırtıcı değildir. Bazı şeyleri gözden kaçırmak, taşınma gününde mutlaka çok fazla soruna neden olabilir. Hatta bu süreç sonrasında yolda kalmak için saatlerce görevler arasında koşmak zorunda kalmanıza sebep olabilir. Taşınacağınız sabah gereksiz stresi önlemeye yardımcı olmak için, insanların ev taşırken yapmayı unuttukları en yaygın şeylerden bazılarını listeledik. 

Beyaz eşya sınıfını atlamayın 

Tüm eşyalarınızı kutulara doldurmakla meşgulken, buzdolabınız ve derin dondurucunuz gibi şeyleri unutmak çok kolay olabilir. Bu beyaz eşyaları taşımadan önce, herhangi bir yiyeceği kullanarak veya atarak onları temizlemeniz ve ayrıca buzlarını çözmeniz gerekecektir. Dondurucunuzun buzunu çözmezseniz, taşıma sırasında su sızıntıları yaşayabilirsiniz. 

Ufak eşyaların toplanması

Pek çok insan evde tutulmayan eşyalarını toplamayı gözden kaçırır. Ancak yine de istemediğiniz bazı eşyaların yeni mülke taşınmaları gerekebilir. En ufak eşyalar dahi toparlanma sürecini ciddi şekilde etkiler. Kadıköy Acıbadem evden eve nakliyat yaparken bazı eşyaların taşınması için Anadolu Nakliye’den yardım alabilirsiniz.

Ev taşıma esnasında küçük ve büyük ev eşya sınıfının iyi bir şekilde koordine edilmesi gerekir. Bazı eşyaları öncelik sırasına göre paketlerseniz daha sonrasında karışmasının önüne geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?