Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat firması kurulduğu günden bu yana daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli nakliyatın ilk adresi olmuştur. Sektöre yön veren firmalardan olan Anadolu Nakliyat grubu üyesi olan Çekmeköy evden eve taşımacılık ile profesyonel nakliye hizmeti alabilirsiniz. Üstün kalitede sunulan hizmetlerimiz arasında evden eve taşımacılık, Çekmeköy ofis taşıma, parça eşya taşıma, şehirlerarası evden eve nakliyat ve son zamanların aranılan hizmeti eşya depolama bulunur. Her müşterimize ayrı olarak hazırlanan taşıma planı ve çıkarılan uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için geç kalmadınız. 7/24 boyunca teknik destek ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabileceğiniz 444 6 771 numaralı Çekmeköy nakliyat çağrı merkezini arayarak nakliyat talebinde bulunabilirsiniz.

Çekmeköy Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Anadolu yakasında ve 17 adet mahallesi bulunan Çekmeköy bölgesinde evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlemlerini hızlı ve güvenli olarak gerçekleştiriyoruz. Uzun zamandır İstanbul genelinde nakliye hizmeti veren firmamız şehirlerarası ve şehir içi taşımacılığın önde gelen lider firmaları arasında yer alır. Nakliyat sektörü ile ilgili tüm yenilik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve uygulamalarımız yansıtıyoruz. Çekmeköy evden eve nakliyat olarak modern bir nakliyat faaliyeti içerisindeyiz, bu nedenle asansörlü taşıma gibi hızlı nakliyat için çok önemi olan taşıma sistemine sahibiz. Amacımız hiçbir eşyaya zarar gelmeden taşınmasını sağlamanın yanı sıra, evden eve nakliyat süresini kısaltarak pratik şekilde tamamlamaktır. 

Çekmeköy Güvenilir ve Hızlı Nakliyat

Çekmeköy nakliye firmamızdan her zaman en güvenilir, kaliteli ve hızlı evden eve taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Tüm taşıma işlemleri eşyaların sigortaları yapılmış olarak gerçekleşir ve bu süreç sırasında eşyaların tüm mesuliyeti firmamıza aittir. Günümüzde pek çok nakliye firması kaliteli taşımacılık yaptığını iddia etse de, biz nakliyat öncesinde sigorta işlemini tamamlamış olarak yolumuza devam ediyoruz. Firmamızla nakliye hususunda anlaşılmasının hemen ardından ücretsiz bir hizmetimiz olan ekspertiz raporu için uzman eksperler adresinize yönlendirilir. Yapılan inceleme sırasında taşıması yapılacak eşyalar belirlenir ve hepsi hazırlanan sigorta sözleşmesine dahil edilir. Bu sözleşmenin karşılıklı olarak imzalanması ile birlikte eşyalar yeni adrese teslim edilene dek bizim güvencemiz altına alınır. Ev taşıma sırasında bu sigortanın yapılması çok önemlidir çünkü sigortasız yapılan taşımalar sırasında meydana gelebilecek maddi zarardan firma sorumlu tutulamaz.

Çekmeköy Asansörlü Taşıma

Nakliye sırasında en pratik ve modern yöntemlerin kullanılarak işlemin tamamlanması daima müşterilerimizin menfaatine olmaktadır. Bu nedenle firmamız özellikle yüksek katlarda kolayca eşya taşıma yapmak için son teknoloji ürünü hidrolik asansörlü sistem kullanır. Tamamen güvenli bir taşıma yöntemi olan hidrolik asansörlü araçlar kendi nakliyat firmamıza aittir ve nakliye yapılırken profesyonel operatörler tarafından kullanılır. Çekmeköy evden eve asansörlü taşıma, binanın cadde veya sokaktaki konumunun uygun olup olmadığına göre, 2 ve üzerindeki katlarda tercih edilir. Kullanılmaya başladığı zamandan bu yana nakliye sektöründe büyük kolaylık sağlayan hidrolik asansörlü araçlar sayesinde eşyalar hiçbir zarar almadan nakliye aracına yüklenir. Düzenli olarak bakımı yapılan ve zamandan tasarruf etmeyi sağlayan Çekmeköy evden eve asansörlü taşıma için firmamızla iletişime geçebilir ve bu konforu sizde yaşayabilirsiniz. Ücret bilgisi ve diğer hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için 444 6 771 numarasından bize ulaşıp, müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Çekmeköy Nakliyat Eşya Paketleme Hizmeti

Firmamızın müşterilerine özel sunduğu hizmetlerden bir diğeri, oldukça zor ve yorucu olan eşya paketleme ve bunun için gerekli olan ambalajların teminidir. Çekmeköy evden eve nakliyat eşya paketleme hizmeti ile bu durum bir sorun olmaktan çıkıyor. Nakliyat öncesinde eksper tarafından incelenmiş olan eşyalarınıza uygun ambalajlar firmamızca tedarik edilir. Bu ambalajlar tamamen birinci sınıf malzemeden üretilmiş kalite standartlarına uygun pat pat naylon, koli, streç ve özel kapboxlardan oluşur. Ev ve ofis eşyaları taşınacağı zaman eşyaların doğru biçimde ambalajlanmaları, zarar görmelerini engeller fakat yanlış paketleme ile geri dönüşü zararlar alabilirler. Bu nedenle eşyaların paketlenmesi mutlaka bu işin uzmanı olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Eşya paketleme ve ambalajlamanın yanı sıra, bir diğer taşınmayı kolay ve sorunsuz hale getiren hizmetimiz de sertifikalı marangoz hizmetidir. Firmamızın tecrübeli marangozları tarafından sökülmesi gereken mobilya ve elektronik cihazlar büyük bir özenle sökülür. Ev veya ofis taşıyacağınız zaman mobilya sökümünü asla kendiniz yapmaya çalışmamalı ve işinde usta ellere bırakmalısınız. Marangoz hizmetimiz, yeni taşındığınız evde de devam eder ve eşyaların kurulumu yapılarak teslim edilir.

Çekmeköy Eşya Depolama

Evden eve taşımacılık ve birçok nakliyat hizmeti sunan firmamız aynı zamanda Çekmeköy eşya depolama hizmeti de verir. Son yıllarda kentsel dönüşüm, tadilat veya farklı nedenlerden dolayı eşya deposu ihtiyacı artmıştır. Kullanmadığınız eşyaları yıllık, haftalık aylık olarak kiralayabileceğiniz eşya depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Temizliği ve bakımı sürekli yapılan depolarımıza her bütçeye uygun fiyatlarla sahip olabilir ve içiniz rahat olarak emanet edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?