Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat, uzun yıllardır sunduğu hızlı ve güvenilir nakliyat hizmetleri ile İstanbul’un ilk tercih edilen nakliye firmasıdır. Şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, eşya depolama, ofis taşıma ve sigortalı eşya taşıma ayrıcalıkları, sunduğumuz hizmetlerden sadece birkaç tanesidir. Büyükçekmece evden eve taşımacılığın sizlere özel kampanya ve bütçenizi sarsmayacak fiyat teklifleriyle ilgili bilgi almak için 7/24 boyunca 444 6 771 çağrı merkezi numaramızı arayabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Büyükçekmece Anahtar Teslim Evden Eve Nakliyat

Günümüzde hem güvenilir, hem kaliteli, hem de uygun fiyat karşılığı taşımacılık hizmeti sunan nakliyat firması çok az sayıda olduğu görülmektedir. Büyükçekmece başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde evden eve nakliyat ihtiyacı duyduğunuzda sürecin en başından sonuna kadar bizden destek alabilirsiniz. Tamamı kendi alanında uzman olan profesyonel çalışma arkadaşlarımız, taşınma sırasında işinizi kolaylaştırır ve sahip olduğumuz teknik donanım ile bunu pekiştirmektedir.

Bir Anadolu Nakliyat grubu üyesi olan Büyükçekmece evden eve nakliyat, daima müşteri odaklı bir çalışma ilkesini benimsemiştir. O nedenle müşterilerimizin memnuniyeti ve nakliyat işlemleri sırasında mağdur olmamaları için tüm ofis ve ev eşyalarını sigortalı olarak taşıyoruz. Bunun yanı sıra, tüm nakliyat süresince ortaya çıkabilecek her türlü sıkıntı ve sorununuza çözüm ortağı oluyoruz. Hizmet kalitesini daima bir tık daha yükselterek; eşya toplama ve paketleme, ambalaj temin etme, sertifikalı marangozluk hizmeti, asansörlü taşıma ve sigortalı eşya taşıma gibi özel hizmetleri de anahtar teslim olarak sunmaktayız.

Büyükçekmece Evden Eve Sigortalı Taşıma

Yeni bir eve taşınırken hissedilen en büyük endişelerin başında, eşyaların kırılarak kullanılamaz hale gelmesi veya çizilerek zarar görmesidir. Büyükçekmece evden eve sigortalı taşıma uygulaması ile tüm bu kaygılarınıza son veriyor ve tüm değerli eşyalarınızı sigortalı taşıma kapsamına alıyoruz. Müşterilerimiz tarafından merak edilen sigortalı eşya taşıma nedir sorusuna şu yanıtı verebiliriz; sigortalı taşıma bir eşyanın taşıma ve nakliye sırasında meydana gelebilecek tüm hasar ve kayıpların güvence altına alınmasıdır.

Firmamız faaliyette olduğu günden bu yana müşterilerimizin ev ve ofis eşyalarını Büyükçekmece sigortalı eşya taşıma güvencesi ile taşımaktadır. Bu sürecin başlatılması evden eve taşımaya karar verilmesinin hemen ardından uzman eksperlerin nakledilecek eşyaların tespitini yapmasıyla ilk adım atılır. Sonrasında hazırlanan sigorta sözleşmesinin karşılıklı olarak imzalanmasıyla Büyükçekmece nakliyatın sigortalı taşıma süreci resmi olarak başlatılıyor.

Büyükçekmece Evden Eve Asansörlü Taşıma Kolaylığı

Büyükçekmece evden eve taşımacılık, tüm müşterilerine hızlı ve söz verilen zamanda nakliyenin tamamlanması garantisini vermektedir. İnsan gücü ile özellikle yüksek katlarda bulunan eşyaları taşımak zor ve bir hayli zaman alır ancak Büyükçekmece asansörlü eşya taşıma aracının sağladığı kolaylık ile zamanınız size kalıyor. Büyükçekmece evden eve taşımacılık firması, nakliyat sektöründe meydana gelen bütün teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip etmektedir. İşte bu teknolojik yeniliklerden birisi olan Büyükçekmece asansörlü eşya taşıma araçları ile nakliyat işlemleri kısa sürede tamamlanıyor.

Asansörlü Taşımanın Sağladığı Yararlar

İster evden eve nakliyat, ister ofis taşıma yapılırken özellikle merdivenleri dar olan ve yüksek katlı binalarda eşya taşıması yapmak oldukça yorucu, vakit alan ve eşyaların zarar görme riskinin fazla olduğu bir iştir. Alan incelemesi yapılara uygun olduğu görülen binalarda Büyükçekmece hidrolik asansörlü eşya taşıma aracı ile eşyaların taşınması bu sorunları tamamen ortadan kaldırır. Bu teknolojik araç sayesinde nakliyatı yapılacak olan eşyaların kaçıncı katta olduğu fark etmeksizin kısa sürede aşağıda hazır bekleyen Büyükçekmece nakliye aracına indirilir. Aynı şekilde yeni adresteki eve yine bu araç ile kolayca çıkarılmaktadır.

Büyükçekmece asansörlü eşya taşıma sayesinde tüm ev ve ofis eşyalarınız hem kısa zaman içinde taşınır, hem de kaybolma ve düşerek hasar alma riski ortadan kalkar. Bina içerisinde elle taşıma gerçekleşmediği için nakliyatı yapılan koli, paket ve ambalajlanmış mobilyaların, firmamızdan kaynaklanan bir zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Sizde eşyalarınızın hem sigortalı taşınması, hem de firmamızın sunduğu asansörlü taşıma kolaylığından yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilir ve nakliyat talebi oluşturabilirsiniz.

Büyükçekmece Ofis Taşıma

Büyükçekmece ofis taşıma, siz müşterilerimiz için sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Büyükçekmece ve İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde ofis ya da işyeri taşımanız gerektiğinde rahatlıkla bizden destek talep edebilirsiniz. Tamamı kendi alanında uzman olan profesyonel ekibimiz, güvenilir ve en hızlı süre içerisinde Büyükçekmece ofis taşıma işleminizi yerine getirmektedir. Büyükçekmece sigortalı ofis taşıma yapılırken bütün ofis eşyalarınız büyük bir titizlikle paketlenir ve numaralandırılarak kolilere yerleştirilir. Ofis mobilyaları ve elektronik cihazlar ise, sertifikalı marangoz ustalarımız tarafından sökülerek paketlenmeye hazır hale getirilir. Bu sırada Büyükçekmece nakliyatın uzman personeli hazırlanmış olan koli ve diğer eşyaları Büyükçekmece asansörlü taşıma aracına, oradan da aşağıda bekleyen Büyükçekmece nakliyat aracımıza yüklemektedir. Ofis taşıma gereksinimi ortaya çıktığında çağrı merkezimizi arayıp, talebinizi bildirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?