Evden Eve Nakliyat Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?  

05.02.2024
24

Evden eve nakliyat şirketi ofis ve evlerinizi taşırken işin büyük bir kısmını halletmektedir. İlk kez taşınıyorsanız nakliye hizmeti almaktan çekinebilirsiniz. Eşyalarım kırılacak mı? Eşyaları taşıyan personeller deneyimli mi? Özel eşyalarım ne olacak gibi sorulara cevap arıyor olabilirsiniz. Anadolu nakliyatı arayarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap alabilirsiniz.  

Sigortalı Evden Eve Nakliyatın Önemi  

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşırken eşyalarınızın güvenliği için sigortalı evden eve nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızı kendi bildiğiniz yöntemlerle nakliyat hizmeti almadan taşımak risklidir. Amatör şekilde eşyayı taşıyan kişilerle anlaştığınızda taşınma esnasında kırılan dökülen eşyalar çok olur. Ev taşımaya karar vermekle eve yerleşmek arasında stresli bir süreç vardır. Bu süreci de ancak dört dörtlük hizmet veren bir nakliye firmasıyla anlaştığınızda risksiz atlatırsınız. Sigortalı taşımacılığın faydalarını Anadolu Nakliyat olarak sizlere maddeyelim. 

Sigortalı Nakliyat
  • İşi acemice yapanlara fırsat verirseniz sigortalı hizmetten mahrum olursunuz. Profesyonel taşımacılıkta sigorta ile güvence altına alınırsınız.  
  • Sigortalı taşımacılık hizmetimizi talep ettiğinizde ekstra bir fiyat ödersiniz ancak hayatta her an her şeyin olabileceğini düşünürsek önlem almak en iyisidir.  
  • Anadolu Nakliyat’tan sigortalı taşımacılık hizmeti almadan önce sizlere çeşitli sorular sormaktayız. Bunlardan ilki şehirlerarası taşımacılık mı yoksa şehir içi taşınma mı yapacağınıza yöneliktir.  
  • Bazen şehir dışına taşınırken öngörülemeyen sorunlar meydana gelmektedir. Bunlardan en sık karşılaşılanı yol çalışmasıdır. Sigortalı taşımacılık hizmeti müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimizi için tavsiyemizdir.  
  • Her zaman uygun koşulları sağlayarak taşımacılık yapsak da verdiğimiz hizmetin bedelini aldığımız için eşyalarınızı güvence altına almanız her iki taraf için de uygun olandır.  
  • Yükleme, boşaltma ve aktarma aşamalarında ortaya çıkabilecek öngörülemeyen herhangi bir sorun için eşyalarınızı sigortalayın ve içiniz rahat taşının  

Evden Eve Nakliyat İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular  

Evden eve nakliyat için firma arıyorsanız Anadolu nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Yeni bir yere taşınırken yeteri kadar stresli olursunuz. Bu stresi kaliteli bir nakliyat firması ararken ikiye katlamayın. Nakliyat hizmeti almadan önce sıkça sorulan sorulara bakarak hizmetler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.  

Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Taşınmada Nelere Dikkat Edilmeli?  

Taşınmayı planladıktan hemen sonra eşyalarınızı derli toplu bir şekilde kolilemelisiniz. Firma seçtikten sonra sözleşme kısmında detaycı olmalısınız. Nakliye sigortası yaptırmak da kesinlikle dikkat edilmesi gereken detaylardandır.  

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?  

Taşınma hizmetini alacak olan sizsiniz hizmetin sınırlarını da firmayla beraber belirleyebilirsiniz. Paketlemeyi talep etmeyen müşteriler olduğu gibi bütün taşınma sürecinin yönetilmesini isteyenlerde oluyor. Evden eve nakliyat hizmeti günümüzde paketleme de dahil başka bir adrese taşınmak olarak bilinmektedir. Bu sebeple nakliyecilik eşya paketleme, taşıma, sigorta, sözleşme, demontaj kurulum ve asansörlü nakliye gibi çeşitli hizmetleri kapsar.  

Yağmurlu Havalarda Ev Taşınır Mı?  

Yağmurlu havada ev taşınır mı sorusu çok fazla sorulmaktadır. Burada eşyayı arabaya yüklemeden önce korunaklı bir şekilde paketlemek devreye girer. Örnek vermek gerekirse profesyonel nakliyecilik yapan firmalar koltukları ya da sehpaları düştüklerinde bile hasar görmemeleri için paketliyor. Ambalajlayanlar, köpükle saranlar da olabiliyor. Hava yağmurlu da olsa korunaklı olan eşyaya su geçmemiş oluyor. Anadolu nakliye bu gibi durumlarda zorlanmamak için tedbiri baştan almaktadır.  

Evden Eve Taşıma

Yüksek Katlara Eşya Nasıl Taşınır? 

Evden eve nakliyat firmaları için asansörlü nakliye büyük kolaylıktır. Yüksek katlara eşya taşırken personelin ciddi anlamda yorulması ve zaman kaybı kaçınılamaz gerçeklerdendir. Öncelikle nakliye firması asansörlü nakliye için evinizin katının uygun olup olmadığını teyit eder. Uzman ekip asansörlü araçla taşınmanın hangi boşlukta daha uygun olacağına karar verir. Eşya taşıma boşluğunun genişliğinin asansörlü nakliyat için uygun olması gerekmektedir.  

Anadolu nakliyat olarak sizlere yıllardır sorunsuz hizmet vermek için çalışmaktayız. Eşyalarınızı korum altına alarak taşınma işlemini başlatıyoruz. Yeni evinize yerleşirken ki heyecanınızı doyasıya yaşamanız için stresli sürecin sorumluluğunu üstleniyoruz. Sizlerden bu aşamada beklentimiz bizlerle iletişime geçip talep ettiğimiz bilgileri eksiksiz paylaşmanız olacak. Taşınma sürecinin sekteye uğraşmaması için eşya yükleme tarihinin belirlenmesi de çok önemlidir. Bu tarihi müşteri de nakliye firması da not etmelidir. Anadolu nakliyat garantisi ile evinizi ya da ofisinizi taşıyalım. Böylece sizde taşınırken daha az streslenin.  

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?