Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat firması, yıllar içinde kazandığı deneyim ve bilgi birikimi sayesinde nakliyeyle ilgili tüm sorunlarınızın çözüm ortağı olmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat, ofis taşıma ve şehirlerarası nakliyatlarınız profesyonel ekibimiz tarafından, titizlikle gerçekleştirilir. Çok uzun zamandır başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet gösteren Anadolu Nakliyat, Çatalca’daki tüm nakliye işlemlerinizi hızlı ve güvenilir biçimde sonuçlandırıyor. 7/24 boyunca teknik destek alabileceğiniz 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi arayarak en uygun fiyat karşılığı evden eve taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Çatalca Nakliyat Hizmetlerimiz

Çatalca evden eve nakliyat firmaları arasında hızlı süre içerisinde en profesyonel hizmetleri sunuyoruz. Daima müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Çatalca nakliyat sektöründe, kolektif bir sistemle pek çok hizmeti bir arada gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz arasında Çatalca şehir içi evden eve taşımacılık, Çatalca şehirlerarası evden eve nakliyat, Çatalca ofis taşıma, Çatalca parça eşya taşıma ve Çatalca eşya depolama gibi hizmetlerimiz bulunuyor. Çatalca ilçesi merkezli olarak evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız ülkenin 81 il ve ilçesine Çatalca sigortalı taşıma rahatlığını da götürmektedir.

Nakliye alanında verdiğimiz bu genel hizmetlerin dışında ayrıca Çatalca evden eve taşımacılık ve Çatalca ofis taşımada sizlere özel sunulan hizmetlerimiz de şunlardır:

  • Nakliyat öncesinde taşınacak eşyalar ve ev konumunun tespiti için ücretsiz olarak ekspertiz
  • Çatalca nakliyat eşya toplama ve paketleme hizmeti
  • Çatalca nakliyat sertifikalı marangoz hizmeti
  • Çatalca evden eve asansörlü eşya taşıma aracı
  • Çatalca evden eve sigortalı taşıma hizmeti
  • Çatalca nakliyat eşya depolama

Çatalca Evden Eve Asansörlü Taşıma

Çatalca hidrolik asansörlü eşya taşıma aracı, nakliyat işlemlerinde kullanılan ve konforlu bir taşınma deneyimi sağlayan en büyük kolaylıklardan biridir. Ev, ofis veya villa taşımacılığında asansörlü eşya taşıma rahatlığı ve getirdiği avantajlardan siz de faydalanabilirsiniz. Daha önceki yıllarda nakliye sırasında kullanılan beden gücü ile eşya taşımak, fazlasıyla zaman alan ve ek bir bütçe gerektirmektedir. Tüm yapılarda gösterdiği avantajların yanı sıra, yüksek katlı binalarda ve villalarda Çatalca asansörlü eşya taşıma aracı nakliyattaki en büyük yardımcınız oluyor. Bilindiği üzere eşya taşınan binaların merdivenleri ne kadar geniş olursa olsun, ambalajlanmış dahi olsa mobilya ve beyaz eşyaların her zaman çizilme ihtimali vardır. Firmamızın kullandığı hidrolik asansörlü eşya taşıma aracı bu ihtimali ortadan kaldırıyor.

Çatalca evden eve nakliyatın uzman ekibi tarafından paketlenen tüm eşyalar, evin pencere veya balkonundan asansörlü taşıma aracına yerleştirilerek taşınır. O sırada hazır bekleyen Çatalca nakliyat aracına indirilen eşyalar, hiçbir hasar almadan ve hızlıca araca yerleştirilir. Çatalca evden eve taşımacılığın sunduğu asansörlü eşya taşıma avantajından için 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Çatalca Evden Eve Sigortalı Taşıma

Siz değerli müşterilerimiz için her zaman daha kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinen firmamız tüm ev, villa ve ofis eşyalarınızı Çatalca sigortalı taşıma ile taşımaktadır. Yıllardır yaptığımız tüm nakliyat işlerinin arkasındayız ve taşıma sırasında bizden kaynaklı bir hasar ya da kayıp söz konusu olduğunda tüm maddi zararı karşılamaya hazırız. Bunu gerçekleştirmek için henüz nakliye başlamadan önce Çatalca sigortalı taşıma ile tüm eşyalarınızı sigorta kapsamına alıyor ve firmamız güvencesi ile işlemi tamamlıyoruz. Bu sürecin nasıl işlediğini kısaca şöyle açıklayabiliriz; evden eve nakliyat öncesinde ücretsiz olarak yönlendirilen uzman bir eksper ekibi adresinize gelerek taşıması yapılacak eşyaların tespitini gerçekleştirir. Yapılan tespitle beraber ekspertiz raporu sonucunda belirlenen tüm eşyalar sigorta kapsamına alınmaktadır.

Hazırlanan sigorta poliçesi, karşılıklı olarak taraflarca imzalanır ve bu andan itibaren Çatalca evden eve sigortalı taşıma süreci başlatılmış oluyor. Sizde evden eve nakliyat gerçekleşirken tüm yasal ve maddi haklarınızın korunmasını sağlayan bu hizmetimizden kolayca faydalanabilirsiniz. Bunun için sadece çağrı merkezimizi aramanız veya info@anadolunakliye.com.tr adresine mail atarak Çatalca nakliyat müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterli olmaktadır.

Çatalca Parça Eşya Taşıma

Çatalca nakliyatın sunduğu bir başka hizmet ise Çatalca parça eşya taşımadır. Eşyanızın miktarı ne kadar olursa olsun firmamızı arayarak İstanbul içi veya şehirlerarası nakliyat talebinde bulunabilirsiniz. Tamamen güvenilir biçimde ve diğer nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi sigortalı olarak taşınacak olan eşyalarınız, firmamızın güvencesi altına alınır. En uygun ücretlendirme politikasının uygulandığı taşımacılık işlemlerinde taşınacak eşya miktarı ve nakliyatın gerçekleşeceği mesafenin uzaklığına göre bir fiyat belirlenmektedir. Taşınacak eşyanın niteliğine göre, sökülmesi ve uygun şekilde paketlenmesi de sertifikalı marangozlar ve paketleme ekimiz tarafından titizlikle tamamlanır.

Çatalca Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Çatalca nakliyat sadece İstanbul ve çevresinde değil, Türkiye’nin her bölgesine nakliyat sorununuzun çözüm ortağıdır. Faaliyette olan 82 şubemiz ile ülkenin en geniş hizmet ağına sahip olan firma olmaktan gurur duyuyor ve geniş araç filomuz ile her türlü nakliyat talebinize cevap veriyoruz. Taşıması yapılacak olan tüm eşyalarınız Çatalca şehirlerarası sigortalı taşıma güvencesi ile ve kapalı kasa araçlarımız içerisinde yeni adreslerine ulaştırılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?