Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat ile hem en uygun fiyat karşılığı, hem de üstün kaliteye sahip nakliye hizmetini almanız mümkündür. İstanbul’un en fazla tercih edilen ve sektörün lideri Anadolu Nakliyat güvencesi ile tüm ev ve ofis eşyaları sigortalı olarak yeni adresine ulaştırılır. İstanbul merkezli olmak üzere şehir içi evden eve nakliyat ve şehirlerarası taşımacılık alanlarında tüm Türkiye’ye kaliteli nakliyat hizmetini götürüyoruz. Firmamız evden eve nakliyat ve ofis taşımaya karar vermenizle birlikte ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu uygulamamız neticesinde taşınma öncesi uzman eksperlerimiz eşyalarınızı evinizde görür ve size özel bir taşıma planı hazırlar. Bu esnada taşınacak eşyaların miktarı, evin bulunduğu kat sayısı ve gidilecek mesafe dikkate alınarak sizin için en uygun ücret teklifi sunulur. Ücrette anlaşılması ve nakliyat kararının kesinleşmesi ile sözleşme imzalanarak Gaziosmanpaşa sigortalı evden eve nakliyat süreci başlatılmış olur.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Asansörlü Taşıma

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin vakit kaybını önleyen asansörlü taşıma avantajını sunuyoruz. Nakliyat alanında büyük bir kolaylık sağlayan asansörlü taşıma araçları özellikle dar merdivenlere sahip binalar ve eski yapılarda ve tabii ki yüksek katlarda bulunan eşyaları taşımak için tercih edilir. Gaziosmanpaşa evden eve asansörlü taşıma ile nakliyatınız gerçekleşmesi durumunda hiçbir eşya çizilme ve ezilme gibi bir zarar görmeden taşınır. İnsan gücü ile taşıması çok güç olan ağır mobilya ve beyaz eşyalarda hidrolik asansörlü taşıma aracı ile kolayca ve saniyeler içerisinde nakliye aracına yüklenir. Aynı şekilde 2 ve üzeri katlarda yer alan ev ve ofislere rahatlıkla çıkarılması sağlanır. Eşyalarınızın zarar görmemesi ve kısa süre içerisinde taşınması için sizde Gaziosmanpaşa nakliyatın sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanabilirsiniz. 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizle görüşebilir ve asansörlü taşıma ile ücret bilgisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama

Günümüzde ev ve ofiste gerçekleşen tadilat, uzun süre şehir dışında bulunacak olma ve yaygın olarak kentsel dönüşüm bölgesinde yer almaktan dolayı eşya depolama ihtiyacı oldukça fazladır. Eşyaların muhafaza edilmesi için güvenilir ve temiz alan bulmakta zorlanan müşterilerimiz için büyük bir eksiklik olan eşya deposu açığını biz kapatıyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası her türlü nakliyat işleminin yapıldığı firmamızın sunduğu bir diğer hizmet Gaziosmanpaşa eşya depolama hizmetidir. Eşya depolama alanlarımız güvenli bölgelerde kurulmuş ve depo odaları 7/24 boyunca özel güvenlik sistemleri ile gözlenmektedir. Her eşya miktarına uygun farklı büyüklüklerdeki depo odalarımıza ister tek par, ister tüm ev ve ofis eşyalarınızı bırakabilir ve dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Gaziosmanpaşa eşya depolarını haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilir ve bu rahatlığa çok makul ücretler ödeyerek sahip olabilirsiniz. Eşya depolarımızın rutin olarak temizlik, ilaçlama ve havalandırma gibi bakımları yapılmakta böylelikle eşyalar toz, kir, rutubet ve haşerelerden korunmaktadır.

Gaziosmanpaşa Nakliyat Eşya Paketleme ve Marangoz Hizmeti

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve firmamız tüm nakliye işlemlerini, uzman personeli ile birlikte kolektif olarak çözümlemektedir. Evden eve nakliyat sürecinde dahil olduğumuz ve ev taşıma süresini kısaltan hizmetlerimizden bir tanesi de, ambalaj temini ve eşya paketlemedir. Gaziosmanpaşa evden eve nakliyatı tercih etmeniz durumunda eşyaların paketlenmesi için gerekli olan ambalaj, koli, andbox ve diğer paketleme malzemelerini biz temin ediyoruz. Ev ve ofislerde kullanılan mobilya, beyaz eşya, elektronik cihaz ve diğer kırılacak eşyaların her biri farklı niteliktedir ve kullanılacak ambalajlar değişkenlik gösterir. Firmamızın ücretsiz bir hizmeti olan ekspertiz sırasında uzman eksper tüm eşyaları inceler uygun ambalajların temini için bir rapor hazırlar. Uzman eşya paketleme ekibi tüm eşyaları doğru şekilde paketler ve zarar görmelerini engelleyerek taşınmalarını sağlar. Bu hizmetin yanı sıra, müşterilerimizi büyük bir sıkıntıdan kurtaran marangoz hizmeti ile de sizlere yardımcı oluyoruz. Mobilya ve diğer elektronik eşyalarınızın sökümü ile yeni adreste kurulumları marangozlarımız tarafından büyük bir titizlikle yapılmakta ve size teslim edilmektedir.

Gaziosmanpaşa Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Bazı zamanlar ev veya ofislerin tüm eşyası yerine bir ya da birkaç parça eşyanın farklı bir adrese taşınması gerekebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya gelindiğinde tüm nakliyat türlerini en hızlı sürede gerçekleştiren Gaziosmanpaşa nakliyatın parça eşya taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Gaziosmanpaşa parça eşya taşıma hizmetimizde ücretlendirme politikamız müşterilerimizin menfaatlerini ve bütçelerini koruyan bir şekilde oluşturulmuştur. Nakliyat sırasında ücret belirlenirken taşıması yapılacak eşyanın miktarı ile gidilecek olan mesafenin uzaklığı göz önünde bulundurularak en makul ücret teklifi sunulur. Diğer nakliye hizmetlerimiz gibi parça eşyalarınızda sigortası yapılarak firmamız güvencesi ile verilen adrese ulaştırılır. En hızlı nakliyat ve kaliteli hizmet sağlayıcısı olan firmamızdan parça eşya taşıma talebi için 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya çevrimiçi olarak  info@anadolunakliye.com.tr adresinden mail yoluyla teknik destek alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?