Bağcılar evden eve nakliyat, profesyonel olarak ev ile ofis taşıma hizmeti sunan ve kurumsal kimliği bulunan bir firmadır. Bağcılar evden eve taşımacılık firması ile tüm eşyalarınız profesyonel bir ekip tarafından ve sigortalı olarak güvenle taşınır. Yeni bir eve taşınma sürecinde Bağcılar nakliyat firmamızı tercih ederek en doğru seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya çevrimiçi olarak info@anadolunakliye.com.tr adresimizden bizimle irtibat kurabilir, nakliye hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bağcılar ofis taşıma, şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya taşıma ve eşya depolama gibi birçok hizmetten en uygun fiyat karşılığı faydalanabilir ve size özel fırsatlarımızla tanışabilirsiniz.

Bağcılar Evden Eve Güvenli Taşımacılık

Bağcılar evden eve nakliyat ile tüm eşyalarınız sigortası yapılarak güvenilir bir şekilde taşınır. Taşınmaya karar vermenizin ardından sizin belirlediğiniz bir tarih için randevu alınır ve uzman eksper ekibimiz adresinize ziyarette bulunur. Bu ziyaret sırasında taşıması yapılacak eşyaların miktarı, evin bulunduğu konum ve kat sayısı, ambalaj teminine gerek olup olmadığı belirlenir ve size özel en avantajlı ücret teklifi sunulur. Siz tarafından da nakliyat işleminin onaylanmasının ardından bir sigorta sözleşmesi hazırlanır ve her iki tarafın imzalaması ile sigortalı taşıma süreci başlatılır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız bu uygulama ile eşyaların tüm mesuliyetini üzerine alır ve kaybolma ya da hasar alma gibi olası durumlarda oluşan maddi kaybı karşılama garantisini verir.

Bağcılar Nakliyat Eşya Paketleme ve Uzman Marangoz Hizmeti

Bağcılar evden eve taşımacılık ve ofis taşıma sırasında eşya paketleme ve gerekli ambalaj temini sorununu biz çözümlüyoruz. Ev ve ofis eşyalarının taşınırken zarar görmemesi ve sağlıklı şekilde nakliyenin tamamlanması için paketleme işleminin düzgün yapılması gerekir. Bağcılar nakliyat eşya paketlemenin uzman ekibi bu işi tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirir. Her mobilya, beyaz eşya ve diğer elektronik cihazların paketleme şekli ve bu sırada kullanılması gereken ambalaj türü farklıdır ve yanlış ambalajlama sonucu eşyalar büyük hasar alabilir. Nakliyat öncesinde ziyarette bulunan uzman eksper, bunu göz önüne alarak eşyalara uygun ve dayanıklı ambalaj temini için ekibimizi yönlendirmektedir. Tamamı her hava koşuluna ve darbelere karşı dayanıklı olan birinci kalite ambalaj malzemeleri firmamız tarafından temin edilir. Bu ambalajlar arasında dayanıklı pat pat naylon, streç, koli ve bizim tasarımımız olan özel andbox ürünler yer alır.

Evden eve taşımacılık işlemini kolaylaştıran ve pek çok müşterimizin büyük bir sıkıntıdan kurtaran hizmetimiz ise, uzman marangoz hizmetidir. Mobilya, beyaz eşya veya diğer elektronik cihazların doğru şekilde sökülmesi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu iş hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişiler maalesef eşyalarda geri dönüşü olmayan hasarlara yol açabilir ve maddi kayıp oluşma riski yüksektir. Nakliyat için firmamızla çalışmanız halinde tüm mobilya ve eşyalar uzman marangoz ekibimiz tarafından itina ile sökülür. Eşyaların yeni adrese taşınması ile birlikte yine aynı ekip tarafından kurulumları yapılır ve kullanıma hazır olarak size teslim edilir.

Bağcılar Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul içi evden eve taşımacılık ve ofis taşımanın yanı sıra, Bağcılar şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti de verir. En üstün düzeyde profesyonel olarak gerçekleştirilen şehirlerarası nakliyat sırasında tüm eşyalarınız sigortaları yapılmış olarak taşınır. Bağcılar şehirlerarası evden eve nakliyat ücreti adresinizde yapılan ekspertiz incelemesinin ardından net olarak belirtilir ve fiyatta anlaşılması ile birlikte Bağcılar şehirlerarası sigortalı taşıma için gerekli olan işlemler tamamlanır. Şehirlerarası taşımacılık ücreti taşınacak eşya miktarı, görevlendirilecek personel sayısı, asansörlü taşıma aracı kullanılıp kullanılmayacağı ve gidilecek mesafenin uzaklığına göre belirlenir. Bağcılar nakliyat firmamızda şehirlerarası mesafenin ne kadar olduğu fark etmeksizin sigortalı taşıma yapılmaktadır. Bu ayrıcalıklı hizmetimiz için çok düşük bir ücret karşılığı sizlere sunulur ve hem taşıma, hem de araçla nakliye sürecinde tüm eşyalar güvence altına alınır. Böylelikle eşyalara herhangi bir zarar gelmesi durumunda maddi kayıp yaşanmaz ve asla mağdur olmazsınız. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve diğer hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizle irtibat kurabilirsiniz.

Bağcılar Eşya Depolama

Nakliyat sektörünün her alanında sorunsuz ve hızlı hizmetin ilk adresi olan firmamız, Bağcılar’da büyük bir eksiklik olan eşya depolama ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Son yıllarda eşya depolama alanında oldukça fazla taleple karşılaşıyoruz. Yarım asrı geçen nakliye tecrübemizle müşteri memnuniyeti ilkemizden asla taviz vermediğimiz ve güvenle tercih edebileceğiniz eşya depolama alanlarımız mevcuttur. Ev ve ofis eşyalarınızı, değerli eşyalarınızı ve kullanılmayan diğer eşyaların temiz ve 7/24 boyunca kamera sistemi ile izlenen güvenilir bir ortamda muhafaza edilmesi için eşya depolarımızdan faydalanabilirsiniz. Hem Anadolu, hem de Avrupa yakasında bulunan depolarımızı haftalık, aylık ve senelik olarak kiralayabilir ve en uygun fiyat karşılığı bu hizmete sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?