Evden Eve Nakliyat

05.02.2022
167

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda Anadolu Nakliye firması olarak en profesyonel hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Evden eve nakliyat pek çok kişi için zahmetli ve uzun zaman alan bir işlem olduğunun bilinci ile duruma yaklaşmaktayız. Bu nedenle nakliyat işlerinizi sizler adına üstleniyor ve hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Sizler ve evden eve taşınması gereken tüm eşyalarınız bizler için değerlidir. Nakliyat sürecinde gereksinim duyulan taşıma planı, ücretsiz olarak tarafımızdan hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra, profesyonel ekibimiz ambalajlama ve nakliye aracına yerleştirme gibi sürecin her aşamasında titiz olarak çalışırken, müşterilerimiz bu rahatlığın konforunu yaşayabilir.

Eşya Toplama ve Paketleme Kolaylığı

Evden eve taşıma sırasında en fazla zorlanılan süreç eşya toplama ve paketlemedir. Bu süreçte taşınacak eşyaların durumu uzman görevliler tarafından taşıma öncesi tespit edilerek gerekli miktar ve özellikteki uygun ambalaj temini de firmamızca yapılmaktadır. Eşyaların doğru şekilde ambalajlanması ile bizzat ilgilenerek taşıma ve yanlış paketlemeden dolayı oluşabilecek herhangi bir hasar riski en aza indirilmektedir.

Evden Eve Sigortalı Eşya Taşıma Avantajı

Evden eve nakliyat hizmetimiz Türkiye’nin tüm illerini kapsayan geniş nakliye ağımız sayesinde kısa sürede ve sorunsuz olarak gerçekleşmektedir. Ülke genelinde bulunan 82 şubemizin her birinde taşınacak olan tüm değerli eşyalar tarafımızca hazırlanan bir sözleşme ile sigorta altına alınmaktadır. Böylelikle nakliyat sırasında firmamız kaynaklı meydana gelebilecek hasarlar, sigortalı taşıma gereği firmamız tarafından karşılanır.

Asansörlü taşıma ile evden eve nakliyat

Anadolu Nakliye, sektörün öncü ve en köklü firmaları arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır hizmet sektöründe yer almamız dolayısıyla gerekli tüm tecrübe ve bilgi birikimine sahip durumdayız. Aynı zamanda çağın getirdiği yenilikler doğrultusunda sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Evden eve nakliyat sırasında büyük bir kolaylık olan asansörlü eşya taşıma sistemi ile eşyalarınızı taşıyoruz. Her biri son teknoloji ürünü olan asansörlü araçlarımız sayesinde koli ve diğer eşyalar çarpma ve düşme tehlikesinden korunmaktadır. Aynı zamanda özellikle apartmanlarda eşya taşıma nedeniyle meydana gelen ses gürültüsünün de önüne geçerek, çevreye rahatsızlık vermeden işimizi tamamlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?