Fuar Taşımacılığı

14.02.2022
166

Fuar taşımacılığı oldukça özen isteyen ve yeterli tecrübeye sahip olan firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gereken taşımacılık türleri arasındadır. Çeşitli şehirlerde düzenlenen fuar etkinlikleri için gerekli olan tüm malzeme ve diğer ürünlerin güvenli olarak taşınması için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Nakliye sırasında sigortalı fuar taşımacılığı yapılmakta olup, taşıması yapılan tüm ürün ve malzemeler Anadolu Nakliye güvencesi altına alınmaktadır. Fuar taşımacılığı kapsamında hem sigortalı taşıma, hem de uygun fiyat avantajından yararlanmak için 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi arayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Güvenilir Fuar Taşımacılığı Hizmeti

Fuar taşımacılığında ön plana çıkan unsurlar olan dekorasyon ve tanıtım ürünleri, endüstriyel ürünler,  iş makineleri ve diğer malzemelerin nakli sorununa çözüm ortağı olmaktayız. Zor ve ihtimam isteyen bir süreç olan bu hizmet türünde taşınacak malzemelerin tam zamanında yerine ulaşması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle nakliyat sürecinin her aşamasında müşterilerimize yardımcı olarak, zaman kaybedilmesini önlemede aktif olarak rol almaktayız.

Firmamızdan fuar taşımacılığı hizmeti talep etmeniz durumunda hiç vakit kaybetmeden adresinize ücretsiz ekspertiz gönderiyoruz. Taşımacılığı yapılacak olan malzemelerin tespitinin yapılmasının ardından sizin için en uygun ücret teklifi sunulmaktadır. Sektörün en güvenilir firması olarak, taşınacak tüm malzemeleri güvencemiz altına alacak olan bir sözleşme ile de sigorta kapsamına alıyoruz. Bu sigorta ile yükleme, taşıma ve boşaltma süreçleri sırasında firmamız kaynaklı oluşabilecek herhangi bir hasarı ödeyerek, mağduriyet yaşanmasının önüne geçmekteyiz.

Fuar Taşımacılığında Kalitenin Adresiyiz

Pek çok ürünün tanıtım ve pazarlamasının gerçekleştiği fuar etkinlikleri yılın her döneminde sıkça yapılmaktadır. Firmamızın profesyonel eşya paketleme ve taşıma ekibinin deneyimlerinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Taşımacılığı yapılacak olan malzeme ve ürünler, sürekli bakımı yapılan son model araçlardan oluşan geniş filomuza ait araçlar ile güven içinde taşınmaktadır. Ambalajlama sürecinde de yer alan ekibimizin uygun paketleme yöntemleri ile koruma altına alınan ürünler, sarsılma veya başka nedenlerden dolayı hiçbir zarar görmeden gideceği adrese ulaştırılır. Güvenilir fuar taşımacılığı hizmetimiz dışında evden eve nakliyat, eşya depolama ve diğer nakliyatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?