Ofis Taşıma

05.02.2022
188

Ofis Taşıma

Ofis taşıma işleminde, gerek ofis eşyaları gerekse taşınacak olan değerli evrak ve belgeler nedeniyle mutlaka güvenilir bir firma ile çalışılmalıdır. Anadolu Nakliye firması sektöründe öncü firmalar arasında yer almakta ve ülke genelindeki 82 şubesi ile güvenilir nakliyat hizmetini sunmaktadır. Hem şehir içi, hem de şehir dışına yönelik ofis taşımanın rahatlık ve konforunu yaşamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya çevrimiçi olarak https://anadolunakliye.com.tr/ adresinden talep oluşturabilirsiniz.

Sigortalı ve Güvenilir Ofis Taşıma

Ofis eşyalarınız en az sizin olduğu kadar, bizim için de değerlidir. Firmamız olarak tüm eşya ve evrakları hiçbir hasara uğramadan yeni adresine ulaştırma garantisini veriyoruz. Bu nedenle taşıma işlemi öncesinde ücretsiz olarak uzman ekspertizler tarafından ofis eşyalarınızın tespiti yapılmakta ve sigortalanmaktadır. Sigortalı ofis taşıma ile ilgili tüm prosedürlerin tamamlanması ile birlikte güven içinde eşyalarınızı taşıyoruz.

Eşya Paketleme Derdine Son Veriyoruz

Ofis taşıma sırasında özellikle hassas cihaz ve araç gereçlerin nakliyesi, kişiler için sıkıntı yaratan unsurlar arasındadır. Çözüm odaklı çalışma prensibimiz nedeniyle ofisin tüm eşyalarını paketleme işlemini uzman ekibimiz üstlenmektedir. Sizin ofis taşımaya karar vermenizin hemen ardından firma görevlilerimiz tarafından taşınacak eşyaların miktarı ve niteliği belirleniyor. Bu aşamadan sonra her cihaz ve diğer eşyalara uygun olan ambalaj ile koli temini yaparak büyük bir titizlikle eşyaların paketlenmesini sağlıyoruz. Böylece taşıma sırasında eşyaların herhangi bir zarara uğrama riski ortadan kaldırılmaktadır.

Ofis Taşımada Kaliteli Hizmet Anlayışı

Anadolu Nakliye yıllar önce adım attığı evden eve nakliyat ve ofis taşıma sektöründe daima en güvenilir ve hızlı firmalar arasında yer almaktadır. Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi ofis taşıma işlemlerinizde de kaliteli hizmete en uygun ödeme şartları ile sahip olabilirsiniz. Uygun ücret karşılığı ofis taşıma hizmetimizden yararlanmak için firmamız 444 6 771 çağrı merkezini arayarak daha geniş bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda kalite ve konforu bir arada bulabileceğiniz asansörlü eşya taşıma araçlarımız ile sorunsuz nakliyenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?