İstanbul Edirne Evden Eve Nakliyat

03.04.2023
67

Göç etmek isteyen bazı insanlar, İstanbul çevresine öncelik veriyor. Göç için çevre illerin tercih sebebi iş imkanı olarak görülüyor. Aynı zamanda İstanbul’dan vazgeçemeyenler yakın şehirleri tercih ediyor. İlk bölge olarak da Maramara öne çıkıyor. Doğu ve batısı fark etmeksizin şehirler öncelikli oluyor. Bunların başında da Edirne geliyor. Istanbul Edirne evden eve nakliyat düşünenler için iyi bir lokasyon seçeneğidir. 

Ev taşıma için yakın bir lokasyon olmasının birçok avantajıdır. İstanbul çevresine yerleşmek isteyen insanların mesafe konusunda sıkıntı çekmeyecektir. Edirne, İstanbul’a oldukça yakın olması nedeniyle iş konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Özellikle de bazı iş modellerinde yarı evden yarı ofisten çalışma olması mesafe avantajını ortaya koyacaktır.

Edirne, Türkiye’nin en batısında yer alan bir şehirdir. Hatta dış dünyaya açılan en önemli kapılardanı biri olarak bilinmektedir. Edirne ile birlikte batıya yani Avrupa kapısı açılır. Bu yüzden de önemli şehir olarak söyleyebiliriz. İş imkanı bakımından kendi içinde ve çevre illere yakın olmasıyla beraber potansiyeli fazladır.

İstanbul Edirne evden eve nakliyat mesafesi

İstanbul’dan göç eden insanların büyük çoğunluğu öncelikle çevre illere göz atar. Eğer kendi memleketine gitmeyi düşünmüyorsanız, batı Trakya her açıdan iyi bir alternatif olacaktır. Batı Trakya’da Tekirdağ ve Edirne gibi iller ilk tercih olarak öne çıkıyor. İstanbul’un çok uzağına gitmemek adına Edirne tercihi bu anlamda iyi olacaktır.

İstanbul Edirne evden eve nakliyat süreci diğer şehirlere göre daha çabuk gerçekleşir. Hem zaman hem maliyet açısından avantaj sağlar. İstanbul Edirne evden eve nakliyat fiyatları lokasyonu uzak yerlere göre yüzde 20 ile yüzde 60 oranında düşük kalacaktır.

İstanbul Trabzon evden eve nakliyat ve İstanbul Kayseri evden eve nakliyat gibi uzun mesafeye göre daha ucuz bir maliyet çıkmaktadır. Kısa mesafe taşınmanın riski de daha az olmaktadır.

İstanbul Edirne arası nakliye için merak edilen konulardan biri de mesafedir. Her iki ilin merkezini baz aldığımızda mesafe 250 km’dir. Oldukça birbirine yakın olan şehirler için günübirlik seyahat etmek bile mümkündür. Özellikle de hafta sonu için İstanbullu kullanıldığı da bilinmektedir.

İstanbul Edirne evden eve nakliyenin mesafesi kısa olması büyük avantaj sağlar. Hem bireylerin hem de nakliyelerin daha kolay taşınmasına olanak tanır. İstanbul Edirne arasındaki mesafe ilçe ilçe olarak ele alındığında daha kısa süreye düşebilir. Anadolu bölgesinden taşınacaklar için mesafe artsa da 350 km’yi geçmemektedir. 

Anadolu Nakliye tüm bu taşınma sürecinde siz müşterilerin ihtiyacına göre hareket etmektedir. İstanbul Edirne ev taşıma nakliyat sürecinde gerekli tüm prosedürler sağlandıktan sonra geriye sadece yeni eve oturmanız kalacaktır. Yakın mesafede olsa evden eve taşıma sırasında bazı dikkat etmeniz gereken konularda püf noktaları ve ipuçlarını sizlerle paylaşalım.

Kısa mesafe ev taşıma işleminde nelere dikkat edilir?

İstanbul Edirne evden eve nakliyat gibi kısa mesafe ev taşıma işlemi, genellikle kısa sürer. Hatta bu süre birkaç saat veya bir gün içinde tamamlanabilen bir işlemdir. İstanbul Edirne ev taşımacılığında da bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Bu dikkat edilmesi gerekenleri kısa kısa 5 başlıkta değerlendirdik. İşte İstanbul Edirne evden eve nakliyat esnasında yapmanız gerekenler;

  • Taşınacak eşyalarınızı kategorize edin: Taşınacak olan eşyalarınızı belirli bir kategoriye ayırın. Her bir ürün ve eşya için kategori yapmak karışıklığı giderecektir. Örneğin, mutfak eşyaları, giyim eşyaları, kitaplar, ev aletleri vb.
  • Gerekli ekipmanları hazırlayın: Taşınacak olan eşyalarınızı taşımak için gerekli olan malzemeleri hazırlayın. Bu malzemeler arasında kutular, bant, ambalaj malzemeleri, taşıma arabaları vb. yer alabilir.
  • Eşyaları ambalajlayın: Eşyalarınızı korumak için her birini uygun bir şekilde ambalajlayın. Bu, cam eşyaların, tabakların ve diğer kırılgan eşyaların çizilmemesini veya kırılmamasını sağlar.
  • Eşyaları kutulara yerleştirin: Ambalajlama işlemi tamamlandıktan sonra, eşyalarınızı kutulara yerleştirin. Kutuların içine eşyaları doldurun ve ağırlıklarını dengeli bir şekilde dağıtmaya özen gösterin.
  • Eşyaları taşıma aracına yerleştirin: Eşyalarınızı taşıma aracına yerleştirirken dikkatli olun. Bu konu aslında nakliye ekiplerini ilgilendirir. Fakat bazı özel eşyalarınızı yerleştirirken dikkatli olmalısınız. Ağırlıklarını dengeli bir şekilde dağıtın ve herhangi bir eşyanın devrilmesini önleyin.
  • Yeni evinize eşyalarınızı yerleştirin: Eşyalarınızı yeni evinize yerleştirirken, kutuları uygun odalara götürün ve eşyaları yerleştirin. En sık kullanılan eşyaları kolayca erişilebilecek bir yere yerleştirin. Karışıklık olmaması adına her odanın eşyasını ayrı olarak yerleştirin.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?