İstanbul Zonguldak Evden Eve Nakliyat

18.03.2023
64

İstanbul Zonguldak evden eve nakliyat, Karadeniz bölgesinde çok tercih edilen bir lokasyondur. İstanbul ev taşıma günümüzde hızlı şekilde arttı. Bu yüzden de ev taşıma artık fazlasıyla önem kazandı. Karadeniz bölgesinde de Zonguldak tercih edilen şehirlerden biridir.

İstanbul Zonguldak evden eve nakliyat için Anadolu Nakliye her zaman hizmet vermektedir. Bu yazımızda ev taşıma hakkında bilmeniz gereken bazı ipuçlarını paylaşacağız.

Tüm hareketi kendi başınıza yapmak zorunda değilseniz. Ev taşıma hizmetleri, zaman alacak ve bu işleri dışarıdan temin etmelisiniz. Çünkü bunu uzun yıllardır nasıl verimli ve uygun maliyetli bir şekilde taşıyacaklarını bilen profesyonel ekipler var. Anadolu Nakliye hizmet olarak tüm ev taşıma işinde sizlerinde yanında olmaktadır.

 Sıcakkanlı ve güler yüzlü bir ekip ile eşyalarınız büyük bir titizlikle ele alınacak ve taşınmanızın mutlu geçmesini sağlayacaktır. İstanbul Zonguldak ev taşmacılığı için doğru tercih yapmak önemlidir.

İstanbul Zonguldak evden eve nakliyat ve taşımacılık

Ev taşımak aynı anda stresli ve heyecan verici bir deneyim olabilir. Yeni bir başlangıç yapmak ve aileniz için yeni bir ev yaratmak için bir şans olabilir. Ancak hayatınızı kökünden söküp başka bir yere taşınmak da gözünüzü korkutabilir. İster ülke genelinde ister köşe başında taşınıyor olun, başarılı bir taşınma söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken pek çok şey vardır. Bununla birlikte, doğru planlamayla, hareketi daha sorunsuz hale getirebilir ve hayatınızdaki bu yeni bölümün başlamasının tadını çıkarabilirsiniz.

Ev taşıma sürecinde organizasyon çok önemlidir ve hazır olduğunuzda, taşınma günü çok daha az stresli geçecektir. Taşınma gününde sık karşılaşılan sorunları önlemek için tüm ev sahiplerine önerebileceğimiz birkaç şey var. Anadolu Nakliye olarak dikkat etmeniz gerekenleri sıraladık.

Eşyaları kutulama ve saklama

Taşınma gününde büyük fark yaratacak basit bir görev, karton kutularınızı etiketlemektir. Bir kutuyu paketleyip mühürledikten sonra, kutunun dışına ne içerdiğini ve hangi odaya ait olduğunu yazın. 

Bir nakliye firmasının kolilerinizi yeni evinizde doğru yere koymasını sağlamaya yardımcı olacak ve ambalajı açmayı çok daha kolay hale getirecektir. Ayrıca, en önemli kutuları ilk önce sizin açmanıza olanak tanıyarak yeni evinize daha çabuk yerleşmenize yardımcı olur. 

Ev taşıma için temel ihtiyaç kutusu Hazırlayın

Ne zaman eve taşınıyorsanız taşının, bir temel ihtiyaç kutusu hazırlamakta fayda var. İstanbul Zonguldak evden eve nakliyat lokasyonu için, taşındığınız sabah ve yeni evinizdeki ilk gece ihtiyaç duyacağınız şeyleri almlısınız. Bir temel ihtiyaç kutusunun paketlenmesi, taşınma gününde ihtiyacınız olan şeyler için kutuları karıştırmanın getirdiği gereksiz stresi önleyecektir. 

Taşınma gününde herkesi enerjik tutmak için içecek ve atıştırmalıklarla birlikte bir soğuk kutu hazırlamanızı da tavsiye ederiz. Bu, özellikle yeni eviniz arabayla uzun bir mesafedeyse kullanışlıdır. 

İstanbul Zonguldak evden eve nakliyat yapacaklar şu 8 adıma kısaca göz atamalıdır. Bir ev taşıma işleminde son derece önemli olan bu adımlar kolaylık sağlayacaktır. Hem zaman hem taşınma fiyatlarında ekstra yardımcı olacaktır.

Ev taşımacılığı

  • Yeni evinizin bir planını çizin. Taşınmadan önce mobilyaların nereye yerleştirilmesini istediğinizi bilin ve orada olmayı planlamıyorsanız planı nakliye şirketine verin. Mobilyalar için oda yerleşimi ayrıntılarını içeren post-it notları ve ambalajı açanlar için dolap kapaklarında kullanın.
  • Yatakların mümkün olan en kısa sürede yapılabilmesi için yeterli havlu, nevresim ve yastığı ayrı ayrı paketleyin. Aile için pijama ve gerekli banyo malzemeleri ve ilaçları, yatağı ve evcil hayvan mamasını, kurşunları ve kaseleri paylaşan çocuklara özel oyuncakları dahil edin.
  • Ertesi gün için yeni iş kıyafetleri ve okul üniformaları/gereksinimleri hazırlayın ve erişilebilir hale getirin.
  • Aynı zamanda son bir kontrol yapın. Pencerelerin, garaj kilitlerinin vb. anahtarlarını yeni sakinler için görünür bir konumda bırakın.
  • Gaz tüpleri, hava şişeleri ve benzeri kaplar taşınmadan birkaç gün önce boşaltılmalı ve tiner, boya, temizlik sıvıları gibi tüm yanıcı sıvılar taşınmadan önce bertaraf edilmelidir. Bu öğeleri taşımak veya depolamak risklidir.
  • Ailenizin veya arkadaşlarınızın taşınma gününde çocuklara ve evcil hayvanlara yardım etmesini sağlayın.
  • Hem eski hem de yeni mülklerde telefon ve internet kesintilerini/bağlantılarını düzenleyin.
  • Posta yönlendirmelerini ve güç ölçerlerin son okumalarını düzenleyin.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?