İstanbul Eskişehir Evden Eve Nakliyat

23.03.2023
59

Eskişehir, Anadolu’nun önemli şehirlerinden bir tanesidir. Ankara, Bursa, İzmir ve İstanbul illerine yakınlığı ile bilinen Eskişehir, ekonomik ve kültürel açıdan farklıdır. İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat bu gibi nedenlerden dolayı tercih edilebilmektedir.

Anadolu Nakliye, Türkiye’nin 81 ilinde ev taşıma işlemlerini yürütmektedir. Anadolu Nakliye, Eskişehir içinde ev taşıma işlemlerini profesyonel şekilde yürütmektedir. İstanbul Eskişehir ev taşıma düşünenler bazı dikkat etmesi gereken pusular vardır. Taşınma esnasında dikkat edilecek bu hususlar sayesinde sorunsuz bir taşınma yapılabilir.

İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat taşınmaları

İşinin ehli bir nakliyat firması ile çalışmak çok önemlidir. Kiraladığınız nakliyeciler gerçekten profesyonel ve insanların taşınmasına yardımcı olmaktadır. İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat konusunda, mülkünüzü koruyacak ve gözetecek şirket tercih etmelisiniz.

Deneyimli bir nakliyeci, ağır ve narin mobilyaların dar merdivenlerden ve küçük alanlardan duvarlarda hasar ve çizik oluşturmadan nasıl taşınacağını bilecektir. Ancak, her ihtimale karşı ekstra önlemler almak her zaman mal sahibi ya da kiracı olarak sizsiniz. Taşınma şirketi gelmeden önce evinizi nasıl hazırlayacağınız konusunda bazı bilinmesi gerekenleri öğrenmelisiniz.

Taşınma esnasında bireylere düşen yükümlülükler

İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat yaparken şirketler kadar sizinde bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Taşınma sadece nakliye şirketlerine bırakabilecek bir hizmet sayılamaz. Taşınmayı gerçekleştiren bireylerinde gerektiği yerde sorumluluklarını bilmelidir.

Ağır mobilyaları kendiniz taşırken veya profesyonel bir nakliye şirketi kullanırken, evinizin en önemli kısmı her odadaki zeminlerdir. Herhangi bir nakliye görevlisi, mobilyaları sürüklemenin hasarlara ve çiziklere neden olacağını bilir. Bu nedenle ya bir nakliye arabası kullanırlar ya da tüm eşyaları manuel olarak taşırlar. 

Yardım etmek ve büyük ve ağır nesneleri taşımak istiyorsanız, çekmemeye veya itmemeye çalışın. Taşıyıcılar, kaldırmak ve taşımak için özel olarak tasarlanmış arabalarla veya mobilya kayışlarıyla hazırlanmış olarak gelecek.

Tüm mobilyalar kaldırılıp karşıdan karşıya taşınacak olsa bile, evinizin taşınması sırasında zemini örtmeniz ve korumanız önemlidir. Nakliye görevlileri yer çarşafları koymalıdır ve bu, halıları veya yerleri temiz tutacaktır. Dışarıda yağmur veya çamur olması durumunda ön girişin uygun şekilde kapatılması önemlidir.

Taşınma esnasında çevre düzenlenmesi

Odalar genişse, koridorlarınız ve merdivenleriniz muhtemelen geniş değildir. Evinizin bu kısmı her zaman en zor olanıdır. Bu, mobilyaların taşınmasının zor ve zorlu olabileceği yerdir. Bu nedenle nakliye şirketi nakliyecileri, herhangi bir hasar ve ezik oluşmasını önlemek için tüm merdivenleri, duvarları ve korkulukları korumak zorundadır.

Anadolu Nakliye aracılığıyla tüm taşıma işlemlerini daha fazla düzenli şekilde yaptırabilmeniz mümkündür. İstanbul Eskişehir evden eve taşıma için tüm gerekliliği ve sorumluluğu bulunur.

İstanbul Eskişehir nakliye fiyatları teklifi alırken, sigorta, kuruluma ve daha birçok seçeneği göz önünde bulundurmalısınız. Diğer yandan ev taşıma esnasında mobilyaların geçip geçmeyeceğini veya sökülmesi gerekip gerekmediğini saptamalısınız. 

Büyük eşyalar için örtü vb. kullanımlarda ekstra fiyatların çıkacağını düşünebilirsiniz. Daha korunaklı ve kuruluma gibi süreçlerde İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat fiyatları değişkenlik gösterir. Anadolu Nakliye, yastık, battaniyeler, ekstra karton kutular ve yer örtüleri ile hazırlıklı gelmektedir.

Taşınma esnasında evin korunması

Tüm zemin ve duvarların gelen nakliye ekibinin fotoğraflarını çekin. Böylece herhangi bir yeni çizik ve ezik varsa, resimlerinizi kullanarak nakliyecilerinizle herhangi bir sorunu gösterebilirsiniz. 

Taşınma sürecinde, yeni evinizi korumak ve temiz tutmak için adımlar atmak önemlidir. Bunu yapmanın bir yolu, zemin kaplamaları veya galoşlar kullanmaktır. Yüzeylerin daha temiz kalabilmesi adına yapılacak işlemler sonraki süreçte daha çabuk eve yerleşme imkanı sunar.

Yeni evinizin zeminlerini çizilmelere, çizilmelere ve diğer hasar türlerine karşı korumak için plastik veya kağıt levhalar gibi zemin kaplamaları yerleştirilebilir. Bu, özellikle ağır mobilyalar veya keskin nesneler tarafından kolayca zarar görebilecek parke veya karo zeminleriniz varsa önemlidir. Zemin kaplamaları kullanarak, zeminlerinizin iyi durumda kalmasını sağlayabilir, uzun vadede onarım ve değiştirme maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

İstanbul Eskişehir nakliyat mesafesi ne kadar?

İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat yapmak isteyenler mesafenin ne kadar olduğunu da merak etmektedir. Taşınma esnasında mesafenin değişkenliği hem maddi olarak önem kazanır hem de zaman gibi farklı faktörleri öne çıkarır.

İstanbul Eskişehir arası yaklaşık olarak 300 kilometredir. Normal binek araç ile yolculuk ortalama 4 saat sürer. Ancak mesafe uzunluğa göre 250 km ya da 400 km’ye kadar çıkabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?