Kartal evden eve nakliyat, yıllardır taşımacılık sektöründe yer alan ve lider firmalardan biri olan Anadolu Nakliyat bünyesinde Kartal ilçesinde de müşterilerine hizmet vermektedir. Uzun zamandır nakliyat alanında edindiğimiz deneyim ve uzman ekibimiz ile tüm ülke genelinde evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat çalışmalarına devam ediyoruz.

Evden ve nakliyat, ofis ve işyeri taşıma, villa taşıma, parça eşya taşıma ve eşya depolamak için kaliteli hizmet ve güvenin birleştiği doğru adrestesiniz. Kartal evden eve nakliyat olarak, öncelikle Kartal ilçesinin 20 mahallesi olmak üzere İstanbul ve Türkiye’nin her bölgesine güvenilir sigortalı taşıma hizmetini taşıyoruz.

Kartal Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul’da hizmet sağlayan evden eve taşımacılık firmaları arasında öne çıkan firmamız, aklınıza gelebilecek her türlü nakliyat işinin çözümünde yer almaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz için oldukça zor, yıpratıcı ve stresli olduğunu bildiğimiz evden eve nakliyat sürecinin her aşamasında çalışma arkadaşlarımızla birlikte biz varız. Evden eve nakliyat sürecinin her aşamasında destek olmamızın ardından son model kapalı kasa araçlarımız ile tüm eşyalarınız kısa bir sürede yeni adreslerine ulaştırılıyor.

Kartal evden eve nakliyat şirketinin genel olarak sunduğu hizmetler ve evden eve taşımacılık sırasında müşterilerimize özel olan ayrıcalıklı hizmetlerimiz şöyledir:

 • Kartal şehir içi evden eve taşımacılık
 • Kartal şehirlerarası evden eve nakliyat
 • Kartal ofis ve işyeri taşıma
 • Kartal parça eşya taşıma
 • Kartal villa taşıma
 • Kartal eşya depolama
 • Kartal uluslararası evden eve nakliyat

Saymış olduğumuz genel hizmetler dışında ev ve ofis taşıma sırasında sunduğumuz özel ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz de bulunuyor. Tamamı alanında uzman olan profesyonel ekip arkadaşlarımızın sunduğu ve Kartal evden eve taşımacılığı tercih etmenize neden olacak hizmetler ise;   

 • Kartal nakliyat uzman ekspertiz hizmeti
 • Kartal nakliyat eşya toplama ve paketleme ile ambalaj temini
 • Kartal nakliyat sertifikalı marangoz ile mobilya söküm ve kurulum hizmeti
 • Kartal nakliyat hidrolik asansörlü eşya taşıma aracı
 • Kartal sigortalı eşya taşıma

Kartal Evden Eve Sigortalı Taşıma Rahatlığı

Kartal evden eve sigortalı taşıma ile evden eve nakliyenin en güvenilir ve kolay halini sizde deneyimleyebilirsiniz. Eşya paketleme, nakil aracına yükleme ve eşyaların yeni adrese teslimi konularında büyük bir titizlikle çalışan firmamız, aynı zamanda tüm bu işlemleri sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Sigortalı taşıma yapılması, günümüz şartlarında bir lüks değil aksine gereklilik durumundadır. Evden eve nakliye sırasında firmamızı tercih etmeniz için bir sebep olan Kartal sigortalı taşıma uygulaması, tamamen müşterilerimizin menfaatlerini korumak içindir. Sigortalı eşya taşıma süreci, ücretsiz bir hizmetimiz olan eksperin eşyalarınızı belirlemesi ve sonrasında hazırlanan sözleşmenin karşılıklı olarak imzalanması ile başlar. Bu süreç eşyaları taşıma ve araçla nakliye sırasında de devam eder. Ve tüm bu aşamalarda meydana gelebilecek eşyalardaki kırılma ve kaybolma gibi durumları kapsar. Sizlerde ev ya da ofisiniz taşınırken istenmeyen mağduriyetler ve maddi kayıp yaşamamak için 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşarak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Asansörlü Taşıma

Kartal evden eve nakliyat, uygun olan binalarda ve gerekli görülürse asansörlü taşıma hizmeti sunuyor. Ev ve ofis eşyalarının pek çoğunu daha önceden yapıldığı gibi insan gücü ile taşımak oldukça zor ve zahmetlidir. Günümüz şartlarında özellikle Kartal’da birçok yapı yüksek katlı binalardan oluşur ve bu durumda merdivenden taşıma yapılması özellikle beyaz eşya ve mobilyalar için risklidir. O nedenle şayet eviniz 2. Kat ve üzerinde ise mutlaka hidrolik asansörlü araç kullanılması gerekir. Kartal asansörlü taşıma ile eşyaların zarar görme riski tamamen yok olduğu gibi aynı zamanda insan gücü kullanılmadığı için bütçenizi de korur.

Kartal Eşya Depolama

Kartal evden eve taşımacılık firması olarak nakliyat hizmetlerinin yanı sıra, donanımlı eşya depolama alanlarımız ile kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Son yıllarda çeşitli nedenlerden dolayı eşya depolama ve güvenli bir depo alanı ihtiyacı oldukça fazladır. Biz her türlü güvenlik önlemi alınmış, rutin olarak temizlik ve bakımı yapılan depo alanlarımız ile bu sorununuzun da çözüm ortağı oluyoruz. Firmamız gerek ev gerekse de ofis eşyalarınızın depolanması konusunda büyük bir özen göstererek ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikteki alanlarımızı sunuyoruz. Eşyalarınızı güvenli bir alanda muhafaza edileceği depolarımız ve ücret bilgisi ile ilgili olarak çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Kartal Evden Eve Hızlı ve Güvenilir Nakliye

Kartal evden eve taşımacılık firması olarak en hızlı şekilde ve tam söz verdiğimiz zamanda eşyalarınızın teslimat garantisini veriyoruz. Sadece şehir içi evden eve taşıma hizmetlerinde değil, şehirlerarası nakliyat alanında uzman olan firmamızdan 7/24 boyunca destek alabilirsiniz. Şehirlerarası evden eve nakliyat ücretleri gidilecek olan mesafenin uzaklığı, kaç personelin görev alacağı ve asansörlü araç kullanımına bağlı olarak belirlenir. Tüm bu unsurlarla ilgili yapılan değerlendirme sonucunda en uygun fiyat karşılığı hızlı nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?