Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat, çok uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet prensibi ile İstanbul ve ülkenin her bölgesinde nakliye hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat titizlik gösterilmesi gereken ve işin uzmanları tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir sektördür. 1982 yılından bu yana faaliyette olan Anadolu Nakliyat olarak, Başakşehirde’de evden eve taşımacılık alanındaki tecrübe ve kalitesini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Başakşehir Evden Eve Kolay Taşımacılık

Bahçeşehir evden eve taşımacılık ile her türlü nakliyat işleminiz artık çok kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Her biri kendi alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımız, nakliyat gerçekleştirilirken her aşamada duruma profesyonel olarak yaklaşmakta ve işini büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Siz taşınmayı dert etmeyin ve stres yapmayın, bırakın ambalaj temini ve eşyaları paketlemek dahil tüm işleri sizin yerinize biz halledelim.

Evden eve nakliyatın sorunsuz biçimde tamamlanması pek çok etkene bağlıdır. Bu nedenle ev taşıma işlemini bir bütün olarak ele alıyor ve belirli bir düzen içerisinde gerçekleştiriyoruz. Siz yeni evinize taşınmaya karar verir vermez firmamızın ücretsiz olarak sunduğu ekspertiz hizmeti ile nakliyenin ilk adımını atıyor ve bir taşıma planı düzenliyoruz. Eksper tarafından belirlenen eşyalara uygun olarak kullanılacak olan koli ve diğer ambalajlar bu aşamada saptanarak tarafımızdan temin edilmektedir. Aynı zamanda Başakşehir evden eve sigortalı taşımacılık için hazırlanacak sözleşmenin ilk hazırlığı da bu sırada gerçekleşir.

Başakşehir Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Başakşehir nakliyat her zaman müşterilerinin menfaatlerini ön planda tutan ve çalışma sistemini bu şekilde sürdüren bir firmadır. Hiçbir müşterimizin nakliyat sırasında gerçekleşebilecek bir aksilik nedeniyle mağdur olmaması için tüm eşyaları sigortalı olarak taşıyoruz. Eşyalarınız bizim için değerlidir ve nakliyat esnasında darbe sonucu kırılma, kaybolma ve diğer hasarlar söz konusu olursa tüm maddi zararı firmamız karşılamaktadır. Evden eve sigortalı eşya taşıma uygulamamız, eksperin taşınacak eşyaları belirlemesi ve ardından hazırlanan sigorta sözleşmesini her iki tarafın da imzalaması ile başlar. Sigortalılık eşya taşıma ve araçla nakliyat sürecinde geçerli olup, eşyaların yeni eve yerleştirilmesi ile birlikte sigorta kapsamı son bulmaktadır.

Başakşehir Nakliyat Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Başakşehir evden eve nakliyat firması ile ev eşyanızı taşımanız halinde gerekli ambalaj, koli ve diğer paketleme malzemelerinin hepsini biz tedarik ediyoruz. Aynı zamanda, oldukça sıkıntılı ve fiziksel olarak yorucu olan evdeki mobilya ve elektronik eşyaların doğru şekilde sökülmesi işlemini de sertifikalı marangoz ustalarımız yapmaktadır. Mobilyaları olması gerektiği gibi ve zarar vermeden sökmek ve yeniden montajı mutlaka bu işi bilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde mobilyalar zarar görebilir ve geri dönüşü olmayan hasarlar alabiliyor. Profesyonel ekip arkadaşlarımız mobilyaların sökülmesi ve temin ettiğimiz ambalajlarla uygun şekilde paketleme yaparken, sizde bu konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat 7/24 Teknik Destek

Her zaman kaliteli nakliyat hizmeti ile evden eve taşıma sorununuza çözüm ortağı olarak yanınızda yer alıyoruz. Tüm aşamalarda yer alan taşıma, marangozluk, eşya paketleme ve diğer hizmetlerin yanı sıra, 7/24 saat boyunca güler yüzlü müşteri temsilcimiz sizlere teknik destek vermektedir. 444 6 771 numaralı çağrı merkezimizi günün herhangi bir saati arayıp evden eve nakliyat, ofis taşıma veya eşya depolama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda nakliyat sürecinizin hangi aşamada olduğunu hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat işleminde bir gereklilik olan bu hizmet sayesinde, nakliyat aracını ve durumunu yakından takip edebilmektesiniz. Firmamızın sunduğu diğer nakliye türleri ve ücretleri ile güncel bilgiler için info@anadolunakliye.com.tr adresinden de çevrimiçi olarak bize ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Başakşehir evden eve taşımacılık sadece evden eve nakliyat hizmeti ile sınırlı kalmayarak, nakliye ile ilgili tüm alanlarda yer almaktadır. Türkiye’nin her bölgesinde bulunan 82 şube ile ülkenin en geniş hizmet ağına sahip olmamızdan dolayı her türlü nakliye işlemi için rahatlıkla bizden destek alabilirsiniz. Anadolu Nakliyat’ın Başakşehir merkezli olarak verdiği diğer sigortalı hizmetler:

 • Başakşehir şehirlerarası evden eve nakliyat
 • Ayazma evden eve nakliyat
 • Hoşdere evden eve nakliyat
 • İkitelli evden eve nakliyat ve ofis taşıma
 • Onurkent evden eve nakliyat
 • Metrokent evden eve nakliyat
 • Ispartakule ofis taşıma ve evden eve nakliyat
 • Boğazköy evden eve nakliyat
 • Başakşehir sigortalı ofis taşıma
 • Başakşehir evden eve asansörlü taşıma
 • Başakşehir parça eşya taşıma
 • Başakşehir sigortalı villa taşıma
 • Başakşehir uluslararası evden eve nakliyat
 • Başakşehir eşya depolama

Nakliyatta Kalite ve Uygun Fiyat Garantisi

Başakşehir nakliyat, kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte en uygun fiyat garantisini de vermektedir. Cazip ücret teklifleri ile bütçenizin dostu olan firmamız asla ezbere ve fahiş fiyatlarla karşınıza çıkmaz. Ücretlendirme politikamız; taşınacak eşya miktarı, evin kaçıncı katta yer aldığı, kaç adet personelin çalışacağı ile belirlenmekte ve sizin için en uygun olan ücret sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?