Evden Eve Nakliyat Fiyatları

29.12.2022
201

Herkesin merak ettiği ve google arama trendleri arasına giren meşhur sorumuz olan evden eve nakliyat fiyatları konusuna açıklık getirelim. Dünya Genelinde yayılan ekonomik kriz, maden krizi ve mamul krizi her sektörü zedelediği gibi malesef giderlerinin genelini döviz cinsinden karşılayan evden eve nakliyat sektörünü de derinden etkiledi. Tabi bunlarla birlikte türkiye’de özellikle istanbul, ankara ve izmir üç büyükşehir başta olmak üzere ciddi bir emlak kriziyle karşı karşıya gelmiş bulunmakta. Halkımız kendince çözümler üreterek kısa süreli ve zedeleyici sonuçlar almıştır. Bu gibi maduriyetlerin önüne geçmek için özellikle istanbul evden eve nakliyat alanında büyük çaplı çalışmalara imza attık. Gelin sunduğumuz bu hizmetlere kısaca göz gezdirelim.

Plastik Kutular ile Taşıma

Türkiye’de ilk olarak hem üretimini, hemde kullanımını gerçekleştirdiğimiz hijyenik andbox’larımız ile karton koli kullanımını azaltıp doğa dostu ve ekonomi dostu taşımacılığı hedefledik. Bununla birlikte müşteri faydasını maks. seviyesine çıkarak en önemli iki etkeni sağlamış olduk;

 • ✔ Koli bandı kullanımı azaltıldı.
 • ✔ Karton koli bulma derdine son verildi
 • ✔ Çözünmesi en güç olan streç film kullanımı minimum seviyeye indirildi.

İhtiyacın Kadar Taşın, İhtiyacın Kadar Öde!

Gereğinden fazla ücret ödeme diye ihtiyacın olan hizmetleri seç ve aldığın hizmet kadar öde! Sektörümüzün bir diğer sorunu fiyatlandırma politikasının yapılamaması ve müşterinin almadığı hizmetin ödemesi. Anadolu nakliyat olarak öncelikle müşterilerimizin ne istediğini öğreniyor ve bu istekler doğrultusunda fiyatlandırma yapıyoruz. Böylelikle net evden eve nakliyat fiyatları sunuyoruz.

 • ✔ Eşya tipine uygun araçlar
 • ✔ Modüler asansör kullanımı

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En çok Okunan yazılarımız İçin Tıklayın ⚡

evden eve nakliyat
Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Bulent piroglu dedi ki:

  Yillardir Anadolu evden eve nakliyata ben ve sevdiklerimi yeni yuvalarimiza ,emniyetli ,guleryuzlu elemanlarla tasittik ve her seferinde cok menmun kaldik .oncelikle mehmet beye ve enis beye cok tesekkur ediyorum .iyiki boyle isletmeler var.

  1. admin dedi ki:

   Bizi tercih ettiğiniz ve bu güzel yorumunuz teşekkür ederiz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?