Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat ve ofis taşıma ihtiyacınız ortaya çıktığında kolaylıkla firmamızı arayarak nakliyat talebinde bulunabilirsiniz. Avcılar, Avrupa yakasının en fazla tercih edilen ilçelerinden olduğu gibi 10 mahallesi bulunan ve sürekli evden eve nakliyat ihtiyacının olduğu yerleşim yerlerinden biridir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında saygın bir yeri olan Anadolu Nakliyat tecrübesi ve güvencesi ile tüm nakliyat işleriniz için bizden profesyonel destek alabilirsiniz. Avcılar şehirlerarası nakliyat, ofis ve işyeri taşıma, parça eşya taşıma gibi nakliyat işlerinin dışında Avcılar güvenilir eşya depolama alanı da sağlıyoruz.

Avcılar Evden Eve Taşımacılık

Avcılar evden eve taşımacılık, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan bu ilçede en üstün hizmet kalitesi ile nakliye ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Firmamız ev ya da ofis taşıma sırasında karşılaşılacak her ihtiyaç ve önemli detayları sizin yerinize düşünür ve sorunları çözümler. Her biri alanında uzman olan ekibimiz henüz nakliyat kararı almanızla birlikte size özel bir taşıma planı hazırlıyor ve buna göre hareket ediyoruz. Her müşterimizin bulunduğu ve yeni taşınacağı evin konumu ile buna bağlı olarak gereken donanımlar farklı olabiliyor. Tüm bunları tespit etmek ve en kısa sürede eşyalarınızın taşınmasını sağlamak için öncelikle uzman eksperlerimiz adresinize gelerek, evin konumunu ve taşınacak eşyaların miktar ve niteliklerini inceler. Bu inceleme ile evin konumunun asansörlü taşıma aracı için uygun olup olmadığı, taşınacak araçlar için hangi ambalajların gerekli olduğu ve en uygun taşıma ücreti belirlenir. Sizde Avcılar’da ev veya ofis taşıyacağınız zaman 444 6 771 çağrı merkezimizden bize ulaşarak ön çalışma için bizimle irtibata geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Avcılar evden eve nakliyatın sizin için en özel fiyat teklifini sunacağından emin olun.

Avcılar Asansörlü Eşya Taşıma

Avcılar evden eve asansörlü taşıma ile konforlu bir ev taşımanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Evden eve asansörlü eşya taşıma günümüzde lüks olmaktan çıkmış ve zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Şehrin her ilçesinde sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden biri olan asansörlü eşya taşıma sistemi eşya taşımada büyük kolaylık sağlar ve hem zaman, hem de bütçeden tasarruf edilmesine neden olur. Birçok eşyanın insan gücü ile taşınmasının ne kadar zor ve vakit kaybettiren bir işlem olduğu ortadadır. Zamanın yanı sıra, bu durum fazladan personel görevlendirilmesi ve bunun da nakliye ücretine yansıması olarak da kendini gösterir. Avcılar asansörlü taşımayı tercih etmeniz durumunda, eşya paketleme ekibimiz tarafından güzelce ambalajlanan eşyalar hiçbir zarar görmeden nakliye aracına indirilir. Bu işlem, firmamıza ait hidrolik asansörlü araç sistemini uzman operatörler tarafından kullanılarak tamamlanır. Evini taşıyacak olan ve özellikle yüksek katlı, dar merdivenli binalarda yaşayan müşterilerimize önerimiz, mutlaka taşınırken asansörlü araç sistemini tercih etmeleridir.

Avcılar Nakliyat Eşya Paketleme ve Marangoz Hizmeti

Avcılar evden eve taşımacılık, tüm nakliye işlerini büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştirir ve hiçbir aşamada kaliteden ödün vermez. Taşınma sırasında eşya paketlemek, doğru ambalajları seçmek ve uygun şekilde ambalajlamak çok önemlidir. Mutlaka bu işi bilen ve alanında tecrübeli kişiler tarafından eşyalara uygun ambalaj seçimi yapılmalı ve doğru biçimde paketlenerek taşımaya hazır hale getirilmelidir. Her şeyden önce müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bu konuda da oldukça hassas ve titizdir. Nakliye öncesinde eksper tarafından tespit edilmiş eşyalarınıza uygun ambalajlar firmamız tarafından temin edilmektedir. Bu yapılırken mutlaka ambalajların birinci kaliteden oluşan, hava şartlarına ve darbelere dayanıklı malzemeler olmasına dikkat edilir. Tedarik edilen pat pat naylon, streç, koli ve andboxlar ile tüm eşyalar eşya paketleme ekibi tarafından özenli ve zarar görmeyecekleri şekilde paketlenir.

Firmamızın sizlere özel sunduğu bir başka hizmet ise, mobilya ve elektronik cihazların söküm işlerini gerçekleştiren profesyonel marangoz hizmetidir. Mobilyaların sökülmesi ve yeniden kurulumu uzmanlık gerektiren bir iştir ve bu işten anlamayan kişiler tarafından yapılırsa eşyalarda geri dönüşü olmayan hasarlara neden olabilir. Bu nedenle sökülmesi gereken tüm mobilya ve diğer eşyalar ile bizim uzman ekibimiz ilgileniyor ve yeni adresinizde de kurulumlarını biz gerçekleştiriyoruz.

Avcılar Sigortalı Evden Eve Nakliyat Yeni bir ev ya da ofise taşınacağınız zaman Avcılar evden eve taşımacılığı tercih etmeniz halinde tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. Evden eve nakliyelerde eşyaların sigortalanması çok önemlidir, aksi takdirde herhangi bir eşyada kırılma veya kaybolma söz konusu olduğunda firma sorumlu tutulamaz ve mesuliyet kabul etmez. Ev taşıma sırasında böyle bir durum başınıza gelirse mağdur olmamak ve maddi kayba uğramamak için mutlaka Avcılar sigortalı evden eve nakliyatı tercih etmelisiniz. Hazırlanan sigorta sözleşmesinin karşılıklı olarak imzalanması ile başlayan bu süreç eşyaların taşınması, araçla nakliyatı ve yeni adrese taşınmalarına kadar devam eder. 444 6 771 çağrı merkezimizi arayarak güvenli bir nakliyat için Avcılar sigortalı nakliyat talebinde bulunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?